زمان انتشار: ۱۳:۵۸ پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵
بهروان: حضور در ورزشگاه فقط  با بلیت الکترونیک امکان پذیر است

بهروان: حضور در ورزشگاه فقط با بلیت الکترونیک امکان پذیر است

جلسه هماهنگی دربی 83 بین تیم های استقلال و پرسپولیس با حضور کلیه مسئولان و عوامل برگزاری دربی در محل روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در این جلسه غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات، حجت ا لله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر، سرپرستان و مدیران رسانه ای تیم های استقلال و پرسپولیس، نمایندگان یگان ویژه، پلیس راهور، مدیران و نمایندگان نیروی های امنیتی و انتظامی ، نمایندگان هیأت فوتبال تهران، اتوبوسرانی، اورژانس، ورزشگاه آزادی حضور داشتند.
رئیس کمیته مسابقات در این باره گفت: در این جلسه بحث های مختلفی از جمله موارد فنی و انتظامی مطرح شد تا برگزاری این بازی به نحو احسن انجام شود.
غلامرضا بهروان افزود: بلیت فروشی این مسابقه براساس ظرفیتی که شورای تامین در نظر گرفته و از طریق سامانه الکترونیکی به فروش رفته است.
وی افزود: تا این لحظه ظرفیت طبقه اول ورزشگاه تکمیل شده است و تنها بخشی از طبقه دوم  باقی مانده است .با توجه به فروش بلیت از طریق سامانه الکترونیکی هیچ گونه بلیتی در ورزشگاه فروخته نخواهد شد و تماشاگرانی که بلیط ندارند به هیچ عنوان به ورزشگاه مراجعه نکنند.
بهروان در ادامه گفت: تماشاگران با توجه به شرایط ویژه این بازی برای حضور در ورزشگاه به گونه ای زمان بندی کنند تا به موقع در ورزشگاه حضور داشته باشند زیرا در صورت تکمیل ظرفیت  درب ورزشگاه آزادی  بسته خواهد شد.
این مقام مسئول تاکید کرد: براساس مصوبه شورای تامین در ورزشگاه در ساعت 12 باز خواهد شد اما در صورت صلاحدید فرمانده میدان امکان تغییر این زمان خواهد بود.
بهروان عنوان کرد: از سوی کمیته روابط عمومی و امور فرهنگی  سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه های متنوع فرهنگی برای پر کردن اوقات فراغت تماشاگران در نظر گرفته شده است.
وی گفت: سرپرستان 2 باشگاه ضمن هماهنگی با کانون هواداران و لیدرهای خود قول همه گونه همکاری را باعوامل برگزاری، تیم داوری و نیروی های انتظامی و امنیتی در جریان بازی و بعد بازی را داده اند تا این مسابقه بدون تنش و به خوبی  پایان پذیرد.
بهروان در پایان افزود: فارق از نتیجه این دیدار امیدوارم دراین بازی تماشاگران شاهد یک بازی زیبا و بدون تنش باشند و فهم بالای خود را در روی سکوها به نمایش بگذارند.
 
کلید واژه ها : سازمان لیگ - بهروان - حضور در - ورزشگاه - بلیت الکترونیک
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.