زمان انتشار: ۱۴:۰۸ چهار شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
فرکی: مقابل گسترش فولاد از امتیاز میزبانی خود استفاده می کنیم

فرکی: مقابل گسترش فولاد از امتیاز میزبانی خود استفاده می کنیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازی دوم خانگی خود را و بازی ششم لیگ را مقابل تیم بسیار خوب گسترش برگزار می کنیم

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار با گسترش فولاد تبریز گفت: من هم به سهم خودم درگذشت سرهنگ ازیدهاک را تسلیت می گویم و اینکه باخبر شدیم بهادر عبدی هم والدینش را از دست داده وبه او تسلیت می گویم. بازی دوم خانگی خود را و بازی ششم لیگ را مقابل تیم بسیار خوب گسترش برگزار می کنیم. گسترش توانایی های زیادی دارد.

وی ادامه داد: گسترش شایسته این رده در جدول نیست و ما دومین بازی خانگی خود را مقابل این تیم انجام می دهیم و آمادگی داریم که از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و تیم خوبی داریم. می توانستیم در مجموع این 5 بازی بیش از 6 امتیاز بگیریم با وجود همه کمبودها و نیازهایی که در تیم داریم. ما برای گرفتن سه امتیاز به مصاف گسترش می رویم و امیدوارم که بتوانیم مزد خودمان را برمبنای شایستگی مان بگیریم.

فرکی در مورد پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان سایپا و اینکه برخی از بازیکنان مدام برای گرفتن مطالبات شان به فدراسیون مراجعه می کنند ،گفت: من چنین شرایطی را حس نکردم. برخی از بازیکنانی که مربوط به خود سایپا بودند درگذشته در تیم های دیگر هم بوده اند. شاید برخی مطالبات مربوط به سایر باشگاه ها باشد. باشگاه سایپا به خوبی تعهداتش را انجام داده و اگر موردی هست مربوط به تیم های دیگر است. همه بازیکنان مبالغ شان را دریافت کرده اند تا به امروز.

سرمربی تیم سایپا در مورد وضعیت دروازه بان خارجی تیمش گفت: دروازه بان ما آسیب دید و سرش  بخیه خود و در حال حاضر مشغول تمرین است . حقیقتا 4 دروازه بان خوب داریم و از این بابت نگرانی در مورد دروازه بان نداریم برخلاف ابتدای فصل که بابت دروازه نگرانی داشتیم و محروم و مصدوم هم نداریم.
کلید واژه ها : فرکی- تیم- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.