زمان انتشار: ۱۲:۳۲ یک شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵
برنامه مسابقات جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر اعلام شد

برنامه مسابقات جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت های جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل 96-95 را اعلام کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:
یکشنبه 21 شهریور 95
استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
کشاورز مشکین شهر- سفیر آبیک  ساعت 16 ورزشگاه تختی مشکین شهر
پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه شهید کشوری تهران
استقلال آبی ب تهران- امید بهارستان تهران ساعت 16 و 30 دقیقه  ورزشگاه اتکا تهران
شهباز نوژن البرز( خلخال دشت) – شهرداری همدان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
نماینده خراسان  رضوی-  پیروزی گرمسار ساعت 16 ورزشگاه  تختی مشهد
هف سمنان- شهرباران  ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان
شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت 16 ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران- کیمیای فرایند تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران
شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی فومن
شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
مهرگان دره شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهید کریمی جویبار- کشاورز علی آباد ساعت 16 و 30 دقییقه ورزشگاه شهدای واسوکلا جویبار
پاس همدان – نماینده استان کردستان ساعت 16 ورزشگاه قدس همدن
شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید جمادی دلوار
نفت نوین آبادان- شهرداری اراک  ساعت 18 ورزشگاه تختی آبادان
آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
زاگرس یاسوج- شاهین توسعه کیش ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج
نفت و گاز گچساران- شهرداری کاشان  ساعت 17 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران
استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت 17 ورزشگاه تختی لار
دوشنبه 22 شهریور 1396
استقلال پدیده البرز- بادران نوین تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج
اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حیدریان قم
آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج
کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز
نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
کلید واژه ها : لیگ- ایران- بازی
نظرات بینندگان
محمد ۱۵:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
ارسال نظر
comment قرار بود 30 بازی باشه ولی اینکه 28 تاست !
اون چهار تا تیم چی شدن ؟
جمعی از هواداران شاهین ۲۱:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
ارسال نظر
comment لطفا نام تیم ما را اصلاح کنید نام تیم شاهین شهرداری بوشهر می باشد پروانه باشگاه هم برای سازمان لیگ ارسال شده . سپاس
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.