زمان انتشار: ۲۱:۲۴ چهار شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
قرعه کشی لیگ قهرمانی نونهالان

قرعه کشی لیگ قهرمانی نونهالان

قرعه کشی لیگ قهرمانی نونهالان کشور برگزار شد.


قرعه کشی لیگ قهرمانی نونهالان در تاریخ9 شهریور با حضور بهروان رئیس کمیته مسابقات، عبدی مسئول مسابقات رده های پایه و آقای فرجی نمایندگان و سرپرست های تیم های شرکت کننده در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار شد.
در این نشست در خصوص نقاط ضعف و قوت مسابقات فصل گذشته صحبت شد و تمامی تیم ها از برگزرای خوب مسابقات در فصل گذشته ابراز رضایت کردند و خواهان رصد بهتر و بیشتر مسابقات از سوی کمیته جوانان فدراسیون فوتبال شدند تا با کشف استعدادها در این مسابقات تیم های ملی تقویت شود. ضمن اینکه یکی از دلایلی که فدراسیون فوتبال برترین فدراسیون قاره آسیا شناخته شد برگزاری مناسب همین رده از مسابقات بود. 
مسابقات این فصل لیگ نونهالان به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و در نهایت دو تیم از هر گروه به مرحله بعد صعود و در نهایت تیم های اول تا سوم مشخص می شود.
فصل گذشته تیم های قهرمان فصل قبل در رده های نوجوانان و ونونهالان به تورنمنت های باشگاهی در ژاپن و چین اعزام شدند که این مورد باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای تیم ها شده است.
گروه بندی این رقابت ها به شرح زیر است:
گروه یک: فولاد خوزستان، نفت آبادان، آریای اهواز، ذوب آهن اصفهان، سپاهان اصفهان، سپاهان یاسوج و نوژن اصفهان
گروه دو: مس کرمان، برق جدید شیراز، استقلال بوشهر، البدر بندرکنگ، خلیج فارس شیراز ، فولاد یزد، برق شیراز
گروه سه: هدف بابلسر، استیل البرز آق قلا، مقاومت تهران، پدیده ساری، شهرداری رشت، ملوان بندرانزلی ، پیشگامان مشهد ، متین بابل
گروه چهار: نود ارومیه، ذوب آهن اردبیل، ایرانیان اردبیل، دبیری تبریز، گسترش فولادتبریز، شهرداری اردبیل، مهدیه تبریز، آینده سازان سنندج


کلید واژه ها : نشست- بازی- قرعه
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.