زمان انتشار: ۱۹:۵۱ یک شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵
نشست مدیر تیم‌های ملی و بهمنی با مشوقین استقلال و پرسپولیس برگزار شد
برای حمایت بهتر از تیم ملی فوتبال در دیدار با قطر

نشست مدیر تیم‌های ملی و بهمنی با مشوقین استقلال و پرسپولیس برگزار شد

مدیر تیم‌های ملی و رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال به همراه اسپانسر و سامانه 9090 حامی تیم ملی نشستی با مشوقین استقلال و پرسپولیس برای حمایت بهتر از تیم ملی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی، حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، امیر عبدالهیان نماینده اسپانسر و سامانه ۹۰۹۰ امروز جلسه‌ای با شماری از مشوقین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و سیدرسول امین جواهری رئیس کانون همیاران هوادار در آکادمی تیم‌های ملی برگزار کردند.

در این جلسه هماهنگی‌های لازم با این مشوقین برای تشویق بهتر تیم ملی در مسابقه  ایران و قطر صورت گرفت

حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در این جلسه اعلام کرد: دو کانون هواداران پرسپولیس و استقلال جز بهترین‌ کانون‌های هواداران فوتبال ایران بودند. فصل گذشته با وجود شکست استقلال در دربی پایتخت شاهد رفتاری بسیار متین و با وقار از هواداران استقلال بودیم و هواداران پرسپولیس هم با وجود اینکه در هفته آخر قهرمانی را از دست دادند نیز رفتاری مثال‌زدنی و زیبا از خود به نمایش گذاشتند. همچنین در فصل گذشته کانون هواداران این دو باشگاه همکاری‌های خوبی با سازمان لیگ در برگزاری مراسم فرهنگی در ورزشگاه‌ها داشتند.

محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی نیز در این جلسه گفت: این جلسات باید استمرار داشته باشد و روز پنجشنبه بحث قرمز و آبی و رنگی نداریم بحث ملی و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران موضوع است. همه باید کمک کنیم تا با حمایت‌ها و تشویق‌های تماشاگران تیم ملی در شرایط بهتری به مصاف قطر برویم و با همکاری کانون هواداران باشگاه‌ها می‌توانیم بحث حمایت از تیم ملی را بهتر ساماندهی کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه ۱۱ شهریور در نخستین مسابقه خود در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم قطر است.
کلید واژه ها : بهمنی- تیم ملی- بازی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.