اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۳:۰۴ دو شنبه ۹ آذر ۱۳۹۴
توضیح سازمان لیگ در مورد مصاحبه مدیر عامل باشگاه سپاهان

توضیح سازمان لیگ در مورد مصاحبه مدیر عامل باشگاه سپاهان

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران ، در مورد مصاحبه اصغر باقریان مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و برنامه ریزی سازمان لیگ توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ، غلامرضا بهروان در این مورد اظهار داشت: ضمن قدردانی از همکاری همه باشگاه های کشور در برگزاری هرچه بهتر مسابقات و با آرزوی توفیق بیشتر برای همه عزیزان اعم از باشگاه ها، مدیران، کادر فنی، بازیکنان، تماشاگران و علاقه مندان به فوتبال، همانطور که مستحضرید برنامه سازمان لیگ در ابتدای فصل و قبل از شروع مسابقات در قالب دو تقویم پیشنهادی سالیانه برنامه ریزی شده بود و در اختیار تمام باشگاه ها برای ارائه پیشنهادات و نظرات در مورد برنامه فوق قرار داده بود و شرایط برای کلیه تیمها یکسان بوده است.
وی ادر ادامه گفت: تیم فولاد مبارکه سپاهان در ابتدای فصل طبق قرعه کشی بیشتر بازی های خود را میزبان بود و بر طبق منطق و قوانین باید در بازی های بعدی خود میهمان تیم هایی که میزبان آنها بوده است باشد.
رئیس کمیته مسابقات گفت: سازمان لیگ تمام باشگاه ها را به یک دید می نگرد و برنامه بازی ها برای همه باشگاه ها یکسان است. همچنین قرعه کشی مسابقات پانزدهمین دوره لیگ برتر به صورت رسمی و در حضور مدیران، مسئولان ورزشی و باشگاه ها و جلوی دید بیش از چند میلیون بیننده  تلویزیونی که به صورت زنده از سیمای جمهوری اسلامی شاهد این برنامه بودند صورت گرفته است.
این مقام مسئول افزود: ذکر این نکته ضروری است که همانطوریکه اگر باشگاهی در جریان یک فصل مسابقات پیاپی را با پیروزی پشت سر می گذارد و آن را حاصل درایت، مدیریت، برنامه ریزی و هنر کادر فنی و بازیکنان خود می داند ، در مواقعی  هم که تیمشان دچار عدم نتیجه گیری می شود هم  باید همان پارامترها و برتری قدرت حریف را در نظر داشته باشند. بهتر است فرافکنی نکنیم و آستانه تحمل خود را بالا ببریم.
 
کلید واژه ها : توضیح سازمان لیگ در مورد مصاحبه مدیر عامل باشگاه سپاهان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.