اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۸:۰۲ یک شنبه ۸ آذر ۱۳۹۴

استیماچ: اعتماد به نفس نداشتیم و باختیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نداشتن اعتماد به نفس اصلی‌ترین دلیل شکست تیمم بود.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، ایگور استیماچ در نشست خبری پس از شکست مقابل گسترش فولاد اظهار کرد: بازی جالب و هیجان‌انگیزی بود. هر دو تیم با داشته‌هایشان بازی کردند و ما به خاطر اینکه در دقایق ابتدایی تمرکز کافی را نداشتیم، باختیم.

وی ادامه داد: بعد از دریافت گل موقعیت ایجاد کردیم و حتی می‌توانستیم حریف را شکست دهیم ولی در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم.

استیماچ ادامه داد: وقتی که یک بر صفر عقب هستیم نمی‌توانستیم بازی تدافعی انجام دهیم از این رو خیلی ریسک کردیم و تقریبا تمام بازیکنان را به جلو کشیدم و این فرصت را به بازیکنان سرعتی تیم گسترش فولاد داد تا از ضد حملات استفاده کرده و موقعیت ایجاد کنند.

استیماچ با بیان اینکه گسترش تیم خوبی است عنوان کرد: هنوز با سپاهان مورد نظر من فاصله داریم و باید بیشتر تلاش کرده و نقاط ضعف تیم را اصلاح کنیم. من دوست ندارم تیمم گل اول را دریافت کند البته امروز حریف هم خیلی خوش‌شانس بود و در کل به خاطر تسلیم نشدن‌مان افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به نبود علی کریمی و میلاد سرلک در این دیدار گفت: این دو بازیکن اطمینان خاطر خوبی به مهاجمان ما می‌دهند. آن‌ها با استفاده از توپ‌های دوم به خوبی ایجاد موقعیت می‌کنند و در نیمه دوم خلاء آن‌ها را احساس کردیم.

وی همچنین با اشاره به دیدار 4 روز قبل با ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: خستگی بازیکنانم به بازی با ذوب‌آهن برمی‌گردد و به همین خاطر هافبک‌های ما بخصوص هافبک‌های کناری عملکرد خوبی نداشتند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در رابطه با نیمکت نشینی محرم نویدکیا گفت: نویدکیا بزرگ تیم است و حتی اگر روی نیمکت بنشیند برای تیم بزرگی می‌کند و قوت قلبی برای ما است. هر موقع که نیاز باشد از او استفاده خواهم کرد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.