اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۰۱ یک شنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
                    آنری: لیگ برتر پنج مدعی قهرمانی دارد

آنری: لیگ برتر پنج مدعی قهرمانی دارد

مهاجم سابق آرسنال و کارشناس اسکای اسپورتس می‌گوید این فصل پنج تیم برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کنند. او همچنین عنوان کرد چلسی این فصل بین پنج مدعی قهرمانی جایی ندارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، لیگ برتر انگلیس در این فصل شرایط عجیبی داشته است و لسترسیتی در کمال شگفتی توانسته در صدر قرار گیرد. عملکرد متزلزل سیتی و آرسنال در کنار عملکرد کاملا ضعیف چلسی باعث شده است تا پیش‌بینی قهرمان این فصل لیگ برتر کاری دشوار باشد.

تیری آنری مهاجم سابق آرسنال که در حال حاضر کارشناس اسکای اسپورتس است درباره مدعیان قهرمانی در این فصل لیگ برتر گفت: واقعا نمی‌توان در این مقطع از فصل قهرمان لیگ برتر را پیش‌بینی کرد ولی در کل فکر کنم پنج مدعی قهرمانی در این فصل لیگ برتر حضور داشته باشند. به نظر من منچستریونایتد، منچسترسیتی، آرسنال، تاتنهام و شاید لیورپول مدعیان قهرمانی در این فصل لیگ برتر هستند. چلسی نمی‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد و اگر این تیم بتواند در پایان فصل بین چهار تیم پایانی قرار گیرد نشان دهنده این است که چقدر تیم‌های صدرنشین عملکرد ضعیفی داشتند.

وی افزود: اگر چلسی بازی‌هایی مانند فصل گذشته را به نمایش می‌گذاشت اکنون با 10 امتیاز بیشتر در صدر قرار داشت و یک دست روی جام داشت ولی این نکته را هم باید در نظر داشت که تیم‌های مدعی دیگر عملکرد ضعیفی داشتند.

او درباره وضعیت تیم سابق خود آرسنال نیز گفت: آرسنال در بازیهای خارج از خانه در این فصل عملکرد ضعیفی داشته است و اگر آنها می‌توانستند در این دیدارها به برد برسند اکنون وضعیت بهتری داشتند. با این حال تا کریسمس نمی‌توان درباره مدعیان قهرمانی صحبت کرد.

او در پایان با تمجید از تاتنهام گفت: پیش‌بینی می‌شد آنها در این فصل متزلزل باشند ولی نشان دادند که کیفیت بالایی دارند و به نظر من اغراق نیست اگر آنها را جزوی از مدعیان قهرمانی در این فصل بدانیم.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.