اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۳۱ یک شنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
                    میهایلوویچ: با نمایش اینچنینی، همه را می‌بریم

میهایلوویچ: با نمایش اینچنینی، همه را می‌بریم

سرمربی میلان تاکید کرد تیمش در صورتی که هر بازی این چنین عمل کند توانایی شکست همه تیم‌ها را دارد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، میلان در دیدار اخیرش در کالچو چهار بر یک موفق به شکست سمپدوریا شد.

تغییر سیستم میلان در این دیدار به 2-4-4 موجب شد این تیم نمایش بهتری داشته باشد. ام‌بایه نیانگ در این دیدار دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم برای جیاکومو بوناونتورا فرستاد. لوئیس آدریانو هم دیگر گل میلان را به ثمر رساند.

سینیشا میهایلوویچ پس از این پیروزی پر گل گفت: مقابل یوونتوس نتوانستیم در خط حمله توپ را به گردش در آوریم. در دیدار با سمپدوریا باید تیمم را در شرایطی قرار می دادم که بتواند این کار را انجام دهد. بسیار خوشحالم زیرا در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشتیم. از این که یک گل خوردیم ناراحتم و همچنین می‌توانستیم گل دیگری توسط کارلوس باکا به ثمر برسانیم. اگر در همه بازی‌ها عملکرد این چنینی داشته باشیم می‌توانیم هر تیمی که مقابلش قرار می گیریم شکست دهیم. سیستم تیمم را در برخی از زمان‌های بازی به سه مهاجم تغییر دادم. وقتی مهاجمان بیشتری داشته باشیم می‌توانیم گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم.

پس از سپتامبر 2014 که میلان توانست با حساب پنج بر چهار پارما را شکست دهد، این نخستین بار بود که روسونری در یک دیدار چهار گل به ثمر می‌رساند.

میهایلوویچ در این باره اظها‌ر کرد: هدف‌ ما کسب پیروزی در بازی بعدی است تا بتوانیم با خیالی آسوده به استقبال تعطیلات کریسمس برویم. بر این باورم که می‌توانیم در نیم فصل دوم بهتر عمل کنیم. به خصوص این که با بیشتر تیم‌های بزرگ در ورزشگاه خانگی‌مان بازی می‌کنیم.

انتها‌ی‌ پیا‌م

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.