اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۳۱ یک شنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
                    مونتلا: در بازی‌های حساس اعتماد به نفس نداریم

مونتلا: در بازی‌های حساس اعتماد به نفس نداریم

سرمربی سمپدوریا اعلام کرد تیمش در بازی‌های حساس نمی‌تواند اعتماد به نفس بالایی داشته باشد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، سمپدوریا در دیدار این هفته‌ خود در لیگ فو‌تبا‌ل ایتالیا با نتیجه‌ چهار بر یک مقابل میلان شکست خورد.

سران سمپدوریا دو هفته‌ پیش و در پی اخراج والتر زنگا، وینچنزو مونتلا را به مربیگری تیمشان انتخاب کردند. این مربی ایتالیایی پس از شکست تیمش گفت: در تیم مان پروژه‌ و فو‌تبا‌لی جدیدی را داریم. بازیکنانم برای اجرای این برنامه اشتیاق زیادی دارند، اما در دیدار با میلان به هیچ وجه نتوانستیم تمام آن چیزی که می خواستیم را به دست بیاوریم. باید در این زمینه با آنها صحبت کنم. هیچ قدرتی در شخصیت بازیکنانم و فو‌تبا‌لی که ارائه کرده‌اند را ندیده‌ام. باید بیش از این با تیمم کار کنم. البته به میلان هم تبریک می‌گویم، اما باید به تیم خودم نگاه کنم تا بتوانیم بهتر از این عمل کنیم.

مونتلا در ادامه گفت: در تمام هفته‌ گذشته و در طول تمرینات شاگردانم پیشرفت زیادی داشتند، اما نتوانستند این پیشرفت را در دیدار با میلان نشان دهند. سمپدوریا همیشه در بازی‌های حساس، اعتماد به نفسش را از دست می‌دهد و نمی‌تواند نتیجه‌ خوبی بگیرد. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد کمی روحیه‌مان را از دست می‌دهیم. من هم این مساله را دوست ندارم. تمام بازیکنان تیم باید این موضوع را بدانند و مسئولیت این شکست را برعهده بگیرند.

انتها‌ی‌ پیا‌م

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.