اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۳۱ یک شنبه ۸ آذر ۱۳۹۴
                    بلان: کاوانی باید دلیل تعویضش را درک کند

بلان: کاوانی باید دلیل تعویضش را درک کند

سرمربی پا‌ر‌ی‌سن‌ژر‌من اعلام کرد مهاجم تیمش نباید از اینکه تعویض شده ناراحت باشد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، PSG در دیدار این هفته‌ لیگ فو‌تبا‌ل فرانسه موفق شد با نتیجه‌ چهار بر یک ترویه را مغلوب کند.

ادینسون کاوانی که یکی از گلزنان این دیدار بود، توسط لوران بلان، سرمربی پا‌ر‌ی‌سن‌ژر‌من تعویض شد اما این مهاجم اروگوئه‌ایی به تعویضش واکنش نشان داد. ژان کوین آگوستین در حالی که 10 دقیقه به پایان این دیدار باقی‌ مانده بود جانشین کاوانی شد. این بازیکن در حالی که چند کلمه زیر لب به زبان آورد به تعویضش اعتراض کرد.

بلان در این زمینه گفت: بله. درست است کاوانی از این که تعویض شد ناراحت شده است و من این موضوع را تایید می‌کنم. هیچ بازیکنی از اینکه تعویض شود، خوشحال نمی‌شود. من هم این موضوع را درک می‌کنم. البته بازیکنان کهنه‌کار باید این درک را داشته باشند که برای میدان دادن به بازیکنان جوان‌تر، آنها باید تعویض شوند. جوان کردن ترکیب پاری سن ژرمن، چیزی است که برای ما اهمیت بالایی دارد.

پیروزی در این دیدار بدان معنا بود که پاری سن ژرمن تا پایان نیم فصل هم می‌تواند صدرنشینی خود را حفظ کند. بلان در واکنش به این اتفاق هم گفت: همه چیز خیلی خوب است. امتیازهای بالایی جمع آوری کردیم و از این پس نیز باید همین‌طور باشد. هنوز نمی‌توانیم بگوییم قهرمان شده‌ایم اما باید تا پایان فصل همه امتیازهایی که می‌توانیم را جمع کنیم تا بتوانیم بار دیگر عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

انتها‌ی‌ پیا‌م

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.