اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۰۱ شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴
            رکورد سود مالی بایرن مونیخ در فصل گذشته

رکورد سود مالی بایرن مونیخ در فصل گذشته

بایرن مونیخ در گردهمایی سالیانه این باشگاه اعلام کرد که به بهترین نتایج مالی در فصل رقابتهای 2014-2015 در تاریخ این باشگاه دست یافته اند و رکورد سود عملیاتی بیش از 100 میلیون یورو را برای اولین بار در 115 سال گذشته کسب کرده اند.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، سود عملیاتی این باشگاه برای سال گذشته قبل از کسر مالیات به 111.3 میلیون یورو و رکورد سود آن به 23.8میلیون یورو رسید.

به گزارش ساکرنت، بایرن اعلام کرد برای سال مالی 2014-2015 مبلغ 523.7 میلیون یورو( 555 میلیون دلار) درآمد کسب کرده است که نسبت به سال قبل از آن اندکی کمتر است.
این دومین سال متوالی است بایرن بیش از نیم میلیارد یورو درآمد کسب می کند. درآمد حاصل از حضور در جام باشگاههای جهان و سوپرجام یوفا پنج میلیون دلار بیشتر از فصل قبل از آن بوده است.
درآمد حاصل از شرکت باشگاه در مسابقات 146 میلیون دلار بوده است. آنها در لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی آلمان، و بوندس لیگا و بازیهای دوستانه شرکت کردند.
حمایت مالی و بازاریابی 121 میلیون دلار درآمد داشته است. بازارپردازی شامل درآمد حاصل از فروش پیراهن تیم به میزان 107.7 میلیون دلار بوده است. درآمد حاصل از پخش تلویزیونی و رادیویی مسابقات نیز 61.8 میلیون دلار اعلام شده است.
بیشترین هزینه های باشگاه مربوط به پرداخت دستمزدها به مبلغ 241 میلیون دلار اعلام شده است.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.