اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۰۱ شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴
                    احتمال برگزاری جام جهانی فوتسال زنان در ایران

احتمال برگزاری جام جهانی فوتسال زنان در ایران

در حاشیه برگزاری رقابت‌های جام جهانی کوچک فوتسال بانوان به میزبانی گواتمالا، نشست سرپرستان تیم‌های روسیه، ایران، ژاپن، اسپانیا، برزیل، کاستاریکا، پرتغال و گواتمالا با نمایندگان فیفا برگزار شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، در این جلسه اعضا درباره نحوه میزبانی، شرایط و برگزاری مسابقه فوتسال بانوان به بحث و بررسی پرداخته و اعلام کردند که یکی از سه کشور ایران، روسیه و یا ژاپن میزبانی دوره بعدی رقابتهای جام جهانی کوچک را بر عهده بگیرند.

ثمینی پور، سرپرست تیم ملی فوتسال بانوان در این باره گفت: نشست بسیار خوبی را با مسئولان فیفا درباره برگزاری مسابقات برگزار کرده و مشکلات، نقاط ضعف و قوت برگزاری این دوره از بازی‌ها را مطرح کردیم. با توجه به اینکه نمایندگان فیفا ابراز تمایل برای برگزاری دوره بعدی این بازی‌ها در ایران، ژاپن و روسیه داشتند، ما هم آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردیم. ضمن اینکه تیم ژاپن اعلام کرد در سال 2020 می‌تواند میزبانی جام جهانی را بر عهده داشته باشد.

وی درباره بازگشت تیم ملی فوتسال بانوان به ایران گفت: حدود 12 ساعت دیگر برای بازگشت به ایران پرواز داشته و از مسیر گواتمالا به مکزیک، مکزیک به فرانکفورت و از فرانکفورت وارد ایران می شویم.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران راس ساعت 50 دقیقه بامداد روز دوشنبه 9 آذر از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران می‌شوند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.