اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۷:۳۱ چهار شنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
دیدار نفت و استقلال به وقت های اضافه کشیده شد

دیدار نفت و استقلال به وقت های اضافه کشیده شد

دیدار نفت و استقلال تهران در چارچوب جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور پس از تساوی یک بر یک در پایان 90 دقیقه به وقت های اضافه کشیده شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا، تیم های فوتبال نفت و استقلال تهران عصر امروز (چهارشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور با قضاوت شاهین حاج بابایی و در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک همراه شد تا کار به دو وقت 15 دقیقه کشیده شود.

نفت تهران که در این فصل نسبت به سال های گذشته شرایط چندان خوبی ندارد در دیدار امروز مدافعان اصلی خود یعنی سیدجلال حسینی و دوس سانتوس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ایمان مبعلی نیز نیمکت نشین است.
استقلال تهران که در هفته های اخیر نتایج مناسبی را کسب می کند، بازی را با تسلط بیشتری آغاز کرد و در دقیقه دوازدهم نخستین فرصت گلزنی را به دست آورد.در این دقیقه ارسال خطرناک یعقوب کریمی در آستانه دروازه نفت و پیش از اینکه به جابرانصاری برسد، توسط مدافعان حریف دور شد.
پس از گذشت دقایق ابتدایی تیم نفت با تلاش هافبک های خود عملکرد بهتری داشت و به دنبال رسیدن به دروازه آبی پوشان بود.
در دقیقه 20 علی قربانی فراری را به سوی دروازه استقلال آغاز کرد که تلاش و ضربه او با واکنش خوب رحمتی مواجه شد.
در دقیقه 45 ارسال بهنام برزای را محمد دانشگر مدافع تیم نفت تهران به اشتباه درون دروازه تیم خودی جای داد تا آبی پوشان، نیمه نخست را با برتری یک بر صفر به پایان برسانند.در آغاز نیمه دوم، استقلال در آستانه رسیدن به گل دیگری بود که ضربه سجاد شهبازاده با واکنش عالی وحید شیخ ویسی روبرو شد و راهی به دروازه نفت پیدا نکرد.
در دقیقه 61 ارسال بهنام برزای به شهباززاده رسید که این مهاجم با بی دقتی توپ را به بیرون زد.
در دقیقه 63، پیام صادقیان با حرکتی تماشایی به پشت محوطه جریمه استقلال رسید و ضربه ای را به سوی دروازه حریف فرستاد که مهدی رحمتی اجازه نداد تا بازی به تساوی کشیده شود.
در 15 دقیقه پایانی، علیرضا منصوریان برای جبران نتیجه، 2 تعویض در ترکیب تیم خود ایجاد کرد.
آلویز نانگ مهاجم کامرونی نفت تهران پس از تعویض، با ناراحتی حاضر به نشستن روی نیمکت نفت تهران نشد و راهی رختکن شد.
در دقیقه 78، یعقوب کریمی هافبک جوان استقلال دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و اخراج شد تا در دقایق باقی مانده، کار آبی پوشان دشوار شود.
در دقیقه 92 تلاش بازیکنان نفت تهران برای جبران گل خورده جواب داد و سعید لطفی با ضربه ای زمینی بازی را به تساوی یک بر یک کشاند تا این دیدار برای تعیین تیم برتر به وقت های اضافه کشیده شود.
ترکیب نفت:
وحید شیخ ویسی، محمد دانشگر، حمید بوحمدان، سیامک کوروشی(ایمان مبعلی)، مهدی شیری، سعید لطفی، وحید حمدی نژاد، پیام صادقیان، آلویز نانگ(عباس بوعذار)، وحید امیری و علی قربانی(امیرارسلان مطهری).
ترکیب استقلال:
سیدمهدی رحمتی، هرائر مگویان، حنیف عمران زاده، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، میثم مجیدی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده(پروپیچ)، بهنام برزای(فرشید اسماعیلی) و روزبه چشمی.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.