اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۶:۳۱ چهار شنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
                    پیروزی یک نیمه‌ای استقلال مقابل نفت تهران

پیروزی یک نیمه‌ای استقلال مقابل نفت تهران

استقلال در نیمه نخست با یک گل برابر نفت پیروز شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، نیمه نخست دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با یک گل به سود آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

دانشگر مدافع نفت در دقیقه 46 به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا تیم منصوریان نیمه نخست را با شکست به رختکن برود.

در نیمه نخست این دیدار بازی برابری از سوی دو تیم ارائه شد هرچند که فرصت های گلزنی آبی های پایتخت بیشتر از نفتی ها بود. اولین فرصت بازی در این دیدار را استقلالی ها توسط سجاد شهباززاده بدست آوردند ولی شوت او از داخل محوطه جریمه نفت به اوت رفت.

در ادامه و در دقیقه 12 بازی پاس میثم مجیدی به داخل محوطه جریمه نفت تهران با اشتباه شیخ ویسی همراه شد ولی مهاجمان استقلال قدر این موقعیت را ندانستند و این توپ به شکلی خطرناک از مقابل دروازه نفت عبور کرد.

در دقیقه 20 این دیدار نفتی ها فرصت مناسبی به دست آوردند. شوت علی قربانی را رحمتی با یک ست به کرنر فرستاد که این کرنر منجر به چند کرنر پیاپی برای نفت شد ولی شاگردان منصوریان نتوانستند از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند تا این دیدار همچنان صفر بر صفر باقی بماند.

در دقیقه 40 یک ضربه ایستگاهی به سود نفت اعلام شد که این موقعیت را صادقیان به سمت دروازه استقلال زد ولی توپ او را رحمتی از دروازه استقلال دور کرد.

سانتر خسرو حیدری در دقیقه پایانی نیمه نخست با ضربه سر اشتباه مدافع نفت همراه شد که توپ دور از دستان شیخ ویسی وارد دروازه شد و استقلال با یک گل برتری به رختکن رفت.

ترکیب نفت تهران: وحید شیخ ویسی، مهدی شیری، سیامک کوروشی، حمید بوحمدان، وحید امیری، پیام صادقیان، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی، محمد دانشگر، آلویس نانگ و علی قربانی.

ترکیب استقلال: سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، هرائر مگویان، یعقوب کریمی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، بهنام برزای، سجاد شهباززاده و روزبه چشمی.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.