اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۵:۳۱ چهار شنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
بازگشت رونی و مارسیال به منچستر برای بازی مقابل آیندهوون

بازگشت رونی و مارسیال به منچستر برای بازی مقابل آیندهوون

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در آستانه دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم هلندی پی اس وی آیندهوون، آمادگی وین رونی، آنتونی مارسیال و مروان فلاینی برای حضور در این بازی را تایید کرد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایرنا،تیم فوتبال منچستریونایتد امشب (چهارشنبه) در گروه بی به مصاف تیم هلندی پی اس وی آیندهوون می رود.

وین رونی به علت بیماری در دیدار این هفته برابر واتفورد در لیگ برتر انگلیس نتوانست تیمش را همراهی کند، در حالی که مارسیال نیز به خاطر مصدومیت مچ پا در بازی حضور نداشت. مروان فلاینی در دیدار دوشنبه برابر منچسترسیتی از ناحیه پای راست دچار آسیب دیدگی شد.
فیل جونز و آندره اررا نیز که در بازی با واتفورد مصدوم شده اند، در این دیدار غایب خواهند بود.
لوک شاو که به دلیل شکستگی پا در دیدار ماه سپتامبر مقابل آیندهوون مصدوم شده بود، مراحل بهبودی را طی می کند.
فان خال در این باره گفت: فکر می کنم اولین مسابقه (مرحله گروهی) خیلی ناامید کننده بود، نه فقط به علت نتیجه آن، بلکه به خاطر لوک شاو که بازیکن مهمی است.
وی افزود: فکر می کنم که می توانم این موقعیت را مدیریت کنم، ولی غیبت او فقدان بزرگی است، زیرا وی بهترین مدافع چپ منچستریونایتد است.
وی ضمن امیدواری به بهبود هر چه سریع تر شاو گفت : با این مصدومیت باید خیلی محتاطانه برخورد کرد.
منچستریونایتد در دیدار رفت برابر آیندهوون که سپتامبر گذشته برگزار شد، با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
در حال حاضر منچستریونایتد در گروه بی با کسب 7 امتیاز صدرنشین گروه خود در لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا است و تیم های آیندهوون با 6 امتیاز ، وولفسبورگ با 6 امتیاز و زسکا مسکو با 4 امتیاز ، به ترتیب در رده های دوم تا چهارم گروه بی ایستاده اند.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.