اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۰:۰۱ چهار شنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
                    نمایش بد کاسیاس در دیداری که رکورد زد

نمایش بد کاسیاس در دیداری که رکورد زد

سنگربان اسپانیایی پورتو در شبی که رکورد زد، عملکرد خوبی نداشت و باعث شکست تیمش شد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از سایت ایسنا، در شبی که پورتو می‌توانست از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را ببرد و با پیروزی برابر دیناموکیف صعودش را به دور بعد نهایی کند، ایکر کاسیاس، سنگربان اسپانیایی این تیم با اشتباهات بدی که انجام داد باعث شد تیمش با نتیجه دو بر صفر بازی را واگذار کند و صدر جدول رده بندی را از دست بدهد.

کاسیاس بعد از بازی گفت: بسیار ناراحتم که بازنده این دیدار بودیم و نتوانستیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. تماشاگران پورتو شایسته این شب تلخ نبودند. به هر حال این بازی به پایان رسیده است و نباید درباره آن فکر کرد. غیر ممکن است که نتیجه بازی تغییر کند. باید به آخرین دیدار برابر چلسی فکر کنیم که بسیار حساس و سرنوشت ساز است.

کاسیاس با حضور در دیدار برابر دیناموکیف، تعداد بازی‌هایش در لیگ قهرمانان اروپا را به عدد 157 رساند تا با رکورد ژاوی هرناندس برابری کند.

در این گروه، چلسی با 10 امتیاز در صدر قرار داد. پورتو هم با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم است. دیناموکیف با هشت امتیاز در رده سوم قرار دارد و نماینده رژیم اشغالگر قدس هم بدون امتیاز است. هفته پایانی این گروه بسیار حساس است. هر دو تیم چلسی و پورتو که باید برابر هم بازی کنند، نیاز به پیروزی دارند زیرا دیناموکیف بازی راحتی برابر نماینده رژیم اشغالگر قدس دارد و بعید به نظر می‌رسد مشکلی برای پیروزی داشته باشد.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.