زمان انتشار: ۱۳:۱۷ پنج شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۴
هفته هفدهم لیگ فوتسال؛شکست صدرنشین و پیروزی تیم های مدعی تبریزی

هفته هفدهم لیگ فوتسال؛شکست صدرنشین و پیروزی تیم های مدعی تبریزی

هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال با شکست تیم صدرنشین تاسیسات دریایی و پیروزی تیم های دبیری و مس سونگون تبریز برابر حریفان شان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،شاگردان وحید شمسایی که تا پیش از هفته هفدهم با 36 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتسال قرار داشتند، در این هفته به مصاف میثاق تهران رفتند که با نتیجه 3 بر 2 مقابل همشهری خود مغلوب شدند تا جایگاه این تیم در صدر جدول به خطر بیافتد.

شمسایی بازیکن مربی تیم تاسیسات در نیمه نخست این دیدار، دچار مصدومیت شد و دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد.
در دیگر دیدار این هفته، مس سونگون به مصاف شرکت حفاری رفت و با برتری 2 بر یک در این دیدار، 35 امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول ایستاد.
دبیری دیگر تیم مدعی تبریز در هفته هفدهم مقابل شهید منصوری قرچک به برتری 6 بر یک دست یافت و این تیم نیز 35 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به مس سونگون، در رتبه سوم جدول قرار گرفت.
یاسین پیشرو قم و فرش آرا نیز در دیداری پرگل به تساوی 5 بر 5 دست یافتند. با این نتیجه یاسین پیشرو 23 امتیازی شد و در جایگاه ششم جدول ایستاد و فرش آرا نیز با 17 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفت.
گیتی پسند دیگر تیم بالانشین جدول، در هفته هفدهم، چهار بر صفر برابر شهروند ساری به برتری دست یافت و با 33 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. شهروند ساری با 15 امتیاز در رتبه دوازدهم ایستاد.
مقاومت البرز نیز در این هفته موفق شد با نتیجه 6 بر 3 فردوشی مشهد را شکست دهد. مقاومت با این پیروزی 21 امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال ایستاد. فردوسی مشهد نیز 16 امتیازی و در رتبه یازدهم باقی ماند.

کلید واژه ها : هفته هفدهم - لیگ برتر - فوتسال - تاسیسات دریایی - دبیری - مس سونگون تبریز
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.