زمان انتشار: ۲۰:۵۶ دو شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
تاج: مقرر شد نشست مشترکی بین هیات رئیسه فدراسیون و سازمان لیگ با کمیته داوران برگزار شود
مدیران باشگاه‌ها در تبلیغات محیطی صاحب حق هستند

تاج: مقرر شد نشست مشترکی بین هیات رئیسه فدراسیون و سازمان لیگ با کمیته داوران برگزار شود

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در جلسه هم اندیشی امروز مباحث خوبی مطرح و قرار شد نشست مشترکی بین کمیته داوران، هیات رئیسه سازمان لیگ و هیات رئیسه فدارسیون فوتبال برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، مهدی تاج در پایان نشست هم‌اندیشی مدیران باشگاه‌ها با معاون وزیر ورزش و روسای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اظهار داشت:جلسه بسیار خوب و پرباری برگزار شد ودر آینده‌ای نزدیک گزارش مفصلی از این نشست به اطلاع اهالی فوتبال و افکار عمومی ارایه خواهیم کرد. در این جلسه دکتر نصرالله سجادی، رضا حسنی‌خو، علی کفاشیان، اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ و مدیران باشگاه‌ها حضور داشتند که در سه موضوع بحث‌ها و گفت‌وگو صورت گرفت.

وی ادامه داد: موضوع اول در مورد مسایل داوری بود که دکتر سجادی به دقت مسایلی که مدیران باشگاه‌ها بیان کردند را شنید. مدیران باشگاه‌ها مسایلی در مورد مشکلاتی داوری، دستمزد داوران و تکریم داوران بیان کردند. بعد از بحث و تبادل نظر در مورد این موضوع مقرر شد که نشستی مشترک بین کمیته داوران، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و هیات رئیسه سازمان لیگ برگزار شود و در آن نشست تمامی نظرهای کارشناسان داوری که روز گذشته با دکتر سجادی جلسه داشتند نیز مد نظر قرار بگیرد.

رئیس سازمان لیگ با اشاره به موضوع دوم در جلسه گفت: تبلیغات محیطی لیگ برتر یکی دیگر از مسایل مطرح شده در این نشست بود. با توجه به اینکه مدیران باشگاه‌های لیگ برتری در این مساله صاحب حق هستند باید در این مورد نظر‌های خود را بیان می‌کردند. بر این اساس مقرر شد نماینده کانون ایران نوین با هیات حل اختلاف جلسه‌ای برگزار کند هیاتی که در آن نمایندگانی از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال حضور دارند و اگر در این جلسه به جمع‌بندی مورد نظر نرسیدند در آنصورت موضوع این قرارداد در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بررسی خواهد شد.در مورد این مساله مدیران باشگاه‌ها وحدت نظر داشتند.

مهدی تاج در مورد اینکه برخی از اهالی فوتبال مسایلی در مورد این قرارداد در رسانه‌ها بیان می‌کنند گفت: این افراد نه مسئولیتی در فوتبال دارند نه اطلاعات دقیق و کافی در مورد مسایل قرارداد دارند و گاهی اوقات صحبت‌هایی را بیان می‌کند که نشان از کم اطلاعی آنهاست.

رئیس سازمان لیگ در مورد وضعیت حق پخش تلویزیونی گفت: مدیران باشگاه‌ها خواهان پیگیری جدی حق پخش تلویزیونی در فصل گذشته و بحث قرارداد IPTV برای فصل جاری شدند و قرار است این مسایل به دقت بررسی شود.

تاج تصریح کرد: در اولین نشست خبری پیش از مسابقه مربیان در سازمان لیگ توضیحات کاملی در مورد نشست امروز به رسانه‌ها ارایه خواهد کرد.

وی با اشاره به طولانی شدن جلسه امروز اظهار داشت: از نمایندگان رسانه‌های گروهی که برای پوشش این نشست به آکادمی فوتبال آمده بودند هم باید تشکر کنم اما به دلیل طولانی شدن جلسه امروز ظاهرااین عزیزان ناراحت شدند که جا دارد از آنها نیز دلجویی کنم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها : تاج- نشست هم اندیشی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.