اخبار مرتبط

زمان انتشار: ۱۲:۴۴ شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
تاج: جوانگرایی در لیگ برتر به تیم ملی فوتبال ایران کمک کرده است

تاج: جوانگرایی در لیگ برتر به تیم ملی فوتبال ایران کمک کرده است

نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ در مورد پیروزی 3 بر یک تیم ملی ایران مقابل ترکمنستان گفت: این پیروزی نه تنها باعث شد که تیم ملی فوتبال ایران به صدر جدول گروه برسد بلکه ثمرات زیاد دیگری هم برای فوتبال ایران داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران مهدی تاج افزود: تیم ملی در بازی با ترکمنستان همانطوریکه کارلوس کی روش گفت فوتبالی با کلاس بین المللی را به نمایش گذاشت و باعث شد همه  مردم ،اهالی فوتبال و فوتبالدوستان از دیدن آن لذت ببرند و به این شیوه بازی تیم ملی آن هم با بازیکنانی جوان افتخار کنند.
این مقام مسئول ادامه داد: اگرچه در این فصل باشگاه های ما بخاطر برنامه های بازی های تیم ملی و تیم امید از وقفه های زیاد لیگ گلایه های به حقی دارند اما وقتی مربیان باشگاهی ثمره دسترنج خود را در تیم ملی می بینند قطعا تحمل این سختی ها برایشان آسان تر خواهد بود. 
تاج بیان کرد:تیم ملی ایران با وجود اینکه چند بازیکن  اصلی خود را به دلایلی از جمله مصدومیت در اختیار نداشت اما به بازیکنان جوان و آماده لیگ اعتماد کرد و کی روش هم پاسخ خوبی از این اعتماد گرفت.
تاج تصریح کرد: درخشش بازیکنانی مثل امید ابراهیمی، رامین رضائیان ، مهدی ترابی و عزت الله پورغاز در تیم ملی نشان داد که جوانگرایی درلیگ برتر به تیم ملی فوتبال ایران کمک کرده است . 
رئیس سازمان لیگ با اشاره به زحمات مربیان باشگاهی گفت: قطعا مربیان باشگاهی در این برد سهم بزرگی دارند زیرا آنها بخاطر برنامه های تیم ملی دچار مشکلات زیادی شدند و با این حال حاصل دسترنج آنها را کی روش به بهترین شکل برای تیم ملی استفاده کرد. این  مواردی که به آن اشاره کردم، شیرینی برد تیم ملی را دوچندان کرده است.
 
کلید واژه ها : تاج: جوانگرایی در لیگ برتر به تیم ملی فوتبال ایران کمک کرده است
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.