زمان انتشار: ۱۵:۵۷ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴
تاج: هیات عزاداری ۱۰۰ هزار نفری را در دربی پایتخت تشکیل دادیم

تاج: هیات عزاداری ۱۰۰ هزار نفری را در دربی پایتخت تشکیل دادیم

رئیس سازمان لیگ گفت: بزرگترین عزاداری چند هزار نفری را در کشور تشکیل دادیم. هیأت 100 هزار نفری را سامان دادیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، مهدی تاج اظهار داشت: لازم دیدم تشکری از اصحاب رسانه و صدا و سیما به خار برگزاری و پوشش دربی انجام دهم. وزارتخانه و بازرسی از سازمان لیگ تشکر کرد که احساس کردم این تشکر برای ما نیست بلکه همه اصحاب رسانه و صدا و سیما هستند. اگر در دربی مشکلی پیدا می‌شد همه ابتدا صدا و سیما و رسانه‌ها را مورد انتقاد قرار می‌دادند البته ما هم در این کنار وجود داشتیم.

وی ادامه داد: از شهرداری هم تشکر می‌کنیم. ما هم در سازمان لیگ بر فروش بلیت الکترونیکی پافشاری کردیم و برای اولین بار این اتقاف افتاد که حدود 35 هزار بلیت را در خانه خریدند. روزی باید بلیت الکترونیکی را در جامعه راه بیندازیم. بازار سیاه وجود نداشت. جا دارد از هنرمندان همه تشکر کنم. این بار فکر کردیم تنوعی باشد و کوتاه قامت‌ها نیایند.

رئیس سازمان لیگ تاکید کرد: بزرگترین عزاداری چند هزار نفری را در کشور انجام دادیم. هیأت 100 هزار نفری را سامان دادیم. واقعا از صدا و سیما تشکر می‌کنیم که با 10-12 دوربین به ورزشگاه آمدند. کانون هواداران دو باشگاه هم به ما کمک کردند. هم از خانواده های مظلومی حجازی و نوروزی تشکر می‌کنیم، آنها هم از سازمان لیگ تشکر کردند.

وی افزود: ارزیابی ما از تیم داوری مثبت بود. بعد از بازی با ترکی و اصفهانیان صحبت کردیم. خیلی خوب شد که پای داور خارجی باز نشد و به نفع فوتبال کشورمان شد. این همدلی فوتبالی را باید احترام بگذاریم. آرامش تماشاگران بعد بازی هم ستودنی بود با وجود اینکه گل در دقایق پایانی رقم خورد. 
تاج خاطرنشان کرد: اگر بازی با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال رقم می‌خورد صندلی شکسته نمی‌شد و اتفاقی رخ نمی‌داد اما نتیجه تساوی عادلانه بود.

وی در مورد امکانات برای هواداران در شب قبل بازی گفت: شهرداری منطقه 22 بزرگی کرد. ما 300 تا 500 هوادار بیشتر نداشتیم. 500 غذا دادیم که امکان داشته عده‌ای 2 غذا گرفته بودند. نشان می‌دهد دربی دیگر نباید چادر بزنیم و می‌توان این تعداد تماشاگر را برای بازی آینده حذف کرد و تمامی افراد با بلیت الکترونیکی به ورزشگاه بیایند.

رئیس سازمان لیگ در خصوص قطعی اینترنت در مکان‌های ورزشی گفت: دنبال این بودیم که روز خبرنگار وای‌فای بدهیم که امکان آن صورت نگرفت  ولی در پی آن هستیم که به زودی این کار انجام شود.

وی در مورد درگیری‌های به وجود آمده در جایگاه که عابدزاده با مامور ورزشگاه داشته گفت: حدود 50 بلیت به پیشکوستان دادیم احترام بازیکنانی چون عابدزاده علی کریمی کریم باقری نوازی، پژمان جمشیدی واجب است و باید هماهنگی‌هایی بکنیم که این برخوردها پیش نیاید. ندیدم که چه اتفاقاتی رخ داد اما باید جلوی این برخوردها گرفته شود. نحوه برخورد را تایید نمی‌کنم و امیدوارم که دیگر تکرار نشود.

انتهای پیام/ی
کلید واژه ها : تاج- دربی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.