زمان انتشار: ۱۴:۰۱ چهار شنبه ۶ آبان ۱۳۹۴
عزاداری باشکوه 100 هزار نفری  به مناسبت هفتم امام حسین(ع) در ورزشگاه آزادی

عزاداری باشکوه 100 هزار نفری به مناسبت هفتم امام حسین(ع) در ورزشگاه آزادی

بزرگترین عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) به مناسبت فرارسیدن هفتم این امام همام روز جمعه با حضور 100 هزار نفری هواداران فوتبال و باشگاه های استقلال و پرسپولیس و خانواده بزرگ فوتبال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،با توجه به همزمانی دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال  در هفته یازدهم لیگ برتربا ایام محرم  الحرام مراسم ویژه نوحه سرایی و عزاداری  پیش از بازی و در بین 2 نیمه  این بازی با حضور سید مجید بنی فاطمه ،حاج حمید منتظر و عبد الله علی بیگی از مداحان اهل بیت  عصمت و طهارت برگزار می شود.
مراسم دمام زنی و نصب بنر با پیام های عاشورایی نقل قول رهبر معظم انقلاب در مورد محرم با عنوان عاشورا سرمشق دائمی امت اسلامی است ،یا حسین (ع) و یا ابوالفضل(ع) در ورودی ورزشگاه آزادی وداخل ورزشگاه آزادی و در رو بروی جایگاه ویژه از جمله سایر برنامه های فرهنگی روابط عمومی و امور فرهنگی از جمله سایر برنامه های  تدارک دیده شده برای این دیدار است.
همچنین با هماهنگی شهرداری منطقه 22 برای اسکان هواداران 2 تیم که از شهرستان ها به پایتخت سفر می کنند اقامتگاه موقتی در شب قبل از این مسابقه آماده خواهد شد.
 
کلید واژه ها : عزاداری باشکوه -100 هزار نفری - مناسبت هفتم امام حسین(ع) - ورزشگاه آزادی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.