زمان انتشار: ۱۴:۱۱ سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴
بزرگترین عزاداری  محرم  از سوی جامعه فوتبال در ورزشگاه آزادی

بزرگترین عزاداری محرم از سوی جامعه فوتبال در ورزشگاه آزادی

جلسه هماهنگی دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس با حضور مدیران سازمان لیگ ، نمایندگان 2 باشگاه و مسئولان نهاد های اجرایی مربوطه در سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، در این جلسه مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ،مسعود عنایت رئیس دپارتمان داوران فدراسیون ،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات،حجت الله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی ،سعید فتاحی مسئول مسابقات لیگ برتر،محمد فنایی ناظر بازی ، حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران ،محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس ،علی نظری جویباری قائم مقام باشگاه استقلال، حمید رضا عابدی نماینده فرماندهی تهران بزرگ ،سرهنگ ولی دهقان معاونت اطلاعات و عملیات  یگان ویژه تهران بزرگ، محمدرضا حسامی جانشین یگان عملیات پلیس راهور مصطفی سامانی مشاور و مسئول حراست مجموعه ورزشی آزادی ،  سعید سوادی  معاون ورزشگاه آزادی ،سید مجتبی حسینی  مدیر کل بهره برداری اتوبوس رانی ، همایون صدقی فر مدیر امور اداری و پیمان های آمبولانس ناجی و محمد قادری فر مسئول اورژانس تهران حضور داشتند.
مهدی تاج در ابتدای این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) و امام سجاد(ع) و خیر مقدم به مدعویان گفت: همانطور که مستحضر هستید یکی از الزامات این مسابقه برگزاری جلسه شورای تامین است که دیروز در فضایی خوب با حضور نهاد های امنیتی و نظارتی و سایر نهاد های  مربوطه در محل استانداری برگزار شد.
رئیس سازمان لیگ بیان کرد:برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقه همه تدابیر امنیتی و غیر امنیتی اندیشیده شده است وهمه نهاد های امنیتی و اجرایی بسیج شده اند تا به نحو احسن ماموریت های خود را در رابطه با این دیدار انجام خواهند داد.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این ایام متعلق با سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) است و برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم تا حال و هوای  حاکم بر ورزشگاه نیز حال و هوای عاشورایی باشد .
وی افزود:روز جمعه بزرگترین هیأت عزاداری تاریخ فوتبال ایران با حضور 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی رقم می خورد وقصد داریم تا با  استفاده از مداحان  اهل بیت این مراسم را به بهترین شکل برگزار کنیم .
تاج تاکید کرد:با توجه با نتایج خوب تیم های استقلال و پرسپولیس در بازی های اخیرشان پیش بینی می شود از این دیدار استقبال 100 هزار نفری شود،البته این ارزیابی کارشناسان و تصور عمومی جامعه است.
رئیس سازمان لیگ اعلام کرد:ارزیابی احاد جامعه در حال حاضر از این 2 تیم بسیار مثبت است و پیش بینی می شود استقبال خوبی از این بازی از سوی هوادران استقلال و پرسپولیس  انجام شود.
تاج گفت:در دوره های گذشته این  نشاط را در 2 تیم کمتر شاهد بودیم و در هر دوره یک طرف نسب به دیگری برتری نسبی داشته است.
وی افزود: این بازی برای ما یک آزمون بزرگ مدیریت شهری است تا توانمندی های خود را به نمایش بگذاریم  ، ما 100 هزار نفر را به ورزشگاه بیاوریم و در پایان بازی هم آنان را به خانه هایشان باز گردانیم.
رئیس سازمان لیگ تاکید کرد:از جمله برنامه های  فرهنگی ما برای این دیدار تجلیل از مسئولان خدوم نیروی انتظامی و یگان ویژه تهران بزرگ است که همواره ما را در برگزاری منظم مسابقات فوتبال یاری می کنند.
وی گفت:همچنین پیش از این دیدار، تیم های هنرمندان علاقمند به باشگاه های استقلال و پرسپولیس با هم بازی می کنند که به نظرم می تواند برای علاقمندان حاضر در ورزشگاه جذاب باشد.
تاج افزود:برای رفاه حال تماشاگران و استفاده بهینه از حمل و نقل عمومی بازی در ساعت 15 برگزار می شود،تا هوادران 2 تیم بتوانند از مترو استفاده کنند و از ایستگاه در داخل ورزشگاه استفاده کنند.
رئیس سازمان لیگ بیان کرد:برای هماهنگی بیشتر تماشاگران با  کانون هواداران 2 باشگاه نیز جلساتی برگزار شده است و جا دارد از محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس و منصور پور حیدری سرپرست استقلال که از بزرگان این 2 باشگاه به شمار می روند  و سابقه خوبی دارند وهمواره ما را در برگزاری مسابقات کمک می کنند، تشکر و قدردانی کنم .
نایب رئیس فدراسیون فوتبال بیان کرد: از همه مسئولان انتظامی و اجرایی، حراست وزارت ورزش ، یگان ویژه نیروی انتظامی  مسئولان ورزشگاه آزادی ،راهنمایی و رانندگی ،اتوبوس رانی ،آتش نشانی، شهرداری ،مترو و اورژانس که ما را در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه  یاری می کنند سپاسگزاری می کنم .
 
کلید واژه ها : بزرگترین عزاداری محرم -از سوی جامعه فوتبال - ورزشگاه آزادی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.