زمان انتشار: ۱۸:۱۳ سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴
لیگ برتر؛ پیروزی روحیه بخش پرسپولیس در مشهد

لیگ برتر؛ پیروزی روحیه بخش پرسپولیس در مشهد

تیم پرسپولیس تهران در آغاز هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران مقابل تیم سیاه جامگان مشهد به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در این دیدار که در حضور بیش از 10 هزار تماشاگر ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد، تیم پرسپولیس در شرایطی که دروازه بان اصلی و کاپیتان جدید خود را بدلیل محرومیت در اختیار نداشت،در یک بازی جذاب و دیدنی با نتیجه دو بر یک از سد حریف مشهدی گذشت و به سومین پیروزی فصل خود دست یافت.

رامین رضاییان در دقیقه 40 و فرشاد احمد زاده در دقیقه 72 برای تیم پرسپولیس و علیرضا نقی زاده در دقیقه 82 برای تیم سیاه جامگان گلزنی کردند.
شاگردان برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس در این دیدار با ارائه یک بازی تهاجمی توانستند تیم سیاه جامگان را در مشهد شکست دهند.
اساس حملات پرسپولیس در این دیدار، بازی مستقیم و سانتر از کناره ها بود که تاکتیک این تیم در دقایق 40 و 72 به ثمر نشست تا پرسپولیس بتواند به طور موقت به میانه های جدول رده بندی صعود کند.
شاگردان فرهاد کاظمی سرمربی جدید تیم سیاه جامگان بعد از دو گل تیم پرسپولیس حملاتی را بر روی دروازه سرخ پوشان طراحی کردند که در نهایت در دقیقه 82 بر روی اوت بلند امیر تیزرو و ضربه نقی زاده به گل دست یافتند.
نکته حائز اهمیت، بازی تهاجمی پرسپولیس در دقایق پایانی بازی بود به طوریکه جری بنگتسون در دقایق 85 و 87 صاحب دو موقعیت ایده آل شد که ضربات این بازیکن یک بار به طاق دروازه حریف اصابت کرد و ضربه دومش را محسن فروزان دفع کرد.

کلید واژه ها : پرسپولیس تهران - هفته نهم - لیگ برتر - سیاه جامگان مشهد
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.