زمان انتشار: ۱۷:۵۷ یک شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴
اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته اول و دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 95-94 را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، برنامه رقابتهای فوق به شرح زیر است:
هفته اول –دوشنبه 4 آبان 94- ساعت 14:30
پیروزی گرمسار-شیرین فراز آق قلا-ورزشگاه تختی گرمسار 
مهیا محراب سوادکوه-غدیر همای قم-ورزشگاه وطنی قائمشهر
مقاومت نوین ساری-فجر میثاق کرج-ورزشگاه شهید متقی ساری
شهرداری قوچان-کاوه پارسا ورامین-ورزشگاه آزادی قوچان
پرواز زنجان-شهرداری رودسر-ورزشگاه 15 خرداد زنجان
شهرداری لاهیجان-کیمیا فرآیند تهران-ورزشگاه تختی لاهیجان 
پارس تهران-پدیده تات تاکستان-ورزشگاه دانشگاه 3 امیر آباد
استقلال جنوب تهران-بهره برداری مترو تهران-ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری بناب-آبیدر سنندج-ورزشگاه تختی بناب
شهرداری مهاباد-آبی پوشان گیلانغرب  -ورزشگاه آزادی مهاباد
 بهزیستی خرم آباد-ابوذر باشت-ورزشگاه تختی خرم آباد
هلال احمر ساوه-شاهین ماهشهر-ورزشگاه چمران ساوه
امید پیروزی نجف آباد-صفاهان اصفهان-ورزشگاه آزادی نجف آباد 
سنگ آهن بافق-پارسه شیراز-ورزشگاه اختصاصی سنگ آهن بافق
ایثار جیرفت-خلیج فارس خونسرخ-ورزشگاه تختی جیرفت
ساعت 14:45
جنوب سوسنگرد-اتحاد الشتر-ورزشگاه تختی  سوسنگرد
استقلال شوشتر-پارسه هلیاد بختیاری-ورزشگاه تختی شوشتر
پتروشیمی جم خورموج-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه تختی خورموج
قشقایی شیراز-مس نوین کرمان-ورزشگه بعثت شیراز
سه شنبه 5 آبان 94 -ساعت 14:30
پارسیان اسطوره تهران-عمران شهرداری ساری-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری اسلامشهر-عقاب تهران-ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر
شهرداری لنگرود-چوکای تالش-ورزشگاه شهدا لنگرود
استقلال قائمشهر-دریای بابل-ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
نفتون تهران (تهران مبدل )-فرهنگ بیله سوار-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
استقلال میانرود-پرسپولیس دره شهر-ورزشگاه شهدا شهر سورک ساری
استقلال ملاثانی-شهرداری همدان-ورزشگاه شهدا ملاثانی
شهرداری مریوان-شهرداری فیرورق خوی-ورزشگاه زاگرس مریوان
استقامت یزد-اداره ورزش سراوان-ورزشگاه پاک نژاد یزد
شهرداری بادرود-فجر شهرضا-ورزشگاه مجتمع ورزشی بادرود
پرسپولیس زاهدان-هلال احمر کیش-ورزشگاه المپیک زاهدان
هفته دوم-دوشنبه 11 آبان 94-ساعت 14:30 
شیرین فراز آق قلا-مهیا محراب سوادکوه-ورزشگاه آزادی گرگان
غدیر همای قم-شهرداری قوچان-ورزشگاه حیدریان قم
کاوه پارسا ورامین-مقاومت نوین ساری-ورزشگاه تختی ورامین
عمران شهرداری ساری-پیروزی گرمسار-ورزشگاه شهدا ساری
فجر میثاق کرج-عقاب تهران-ورزشگاه شریعتی کرج
شهرداری لاهیجان-شهرداری لنگرود-ورزشگاه تختی لاهیجان
کیمیا فرآیند تهران-استقلال قائمشهر-ورزشگاه سهند تهران
فرهنگ بیله سوار-پرواز زنجان-ورزشگاه تختی بیله سوار
دریای بابل-نفتون تهران (تهران مبدل)-ورزشگاه هفت تیر بابل
شهرداری رودسر-پارس تهران-ورزشگاه اختصاصی شهرداری رودسر
آبی پوشان گیلانغرب-آبیدر سنندج-ورزشگاه شهدا گیلانغرب
بهره برداری مترو تهران-استقلال ملاثانی-ورزشگاه هویزه تهران
شهرداری مریوان-شهرداری بناب-ورزشگاه زاگرس مریوان
پرسپولیس دره شهر-شهرداری مهاباد-ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
شهرداری فیرورق خوی-استقلال جنوب تهران –ورزشگاه چمران خوی
صفاهان اصفهان-جنوب سوسنگرد-ورزشگاه تختی اصفهان
پارسه هلیساد بختیاری-آلومینیوم نوین اراک-ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ابوذر باشت-استقلال شوشتر-ورزشگاه تختی باشت
اتحاد الشتر-بهزیستی خرم آباد-ورزشگاه خلیل ارکیا الشتر
هلال احمر ساوه-پتروشیمی جم خورموج-ورزشگاه چمران ساوه
مس نوین کرمان-شهرداری بادرود-ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
قشقایی شیراز-سنگ آهن بافق-ورزشگاه بعثت شیراز
ساعت 14:45
خلیج فارس خونسرخ-پارسه شیراز-ورزشگاه تختی بندرعباس
سه شنبه 12 آبان 94 –ساعت 14:30 
پارسیان اسطوره تهران-شهرداری اسلامشهر-ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
پدیده تات تاکستان-چوکای تالش-ورزشگاه 15 خرداد تاکستان
شهرداری همدان-استقلال میانرود-ورزشگاه حاج بابایی مریانج همدان
اداره ورزش سراوان-پرسپولیس زاهدان-ورزشگاه شهید حسین بر سراوان
فجر شهرضا-استقامت یزد-ورزشگاه تختی شهرضا
ساعت 14:45
شاهین ماهشهر-امید پیروزی نجف آباد-ورزشگاه شهدا ماهشهر
هلال احمر کیش-ایثار جیرفت-ورزشگاه المپیک کیش 

 

کلید واژه ها : اعلام برنامه مسابقات- لیگ دسته سوم- فوتبال کشور-سارمان لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.