زمان انتشار: ۱۵:۴۰ پنج شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
بختیاری زاده: خودمان را برای بازی با راه آهن آماده کرده ایم

بختیاری زاده: خودمان را برای بازی با راه آهن آماده کرده ایم

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم و اگر بلیت برگشت گیر ما بیاید به اهواز برگردیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، سیاوش بختیاری زاده در نشست خبری پیش از دیدار با راه آهن گفت: از طرف خودم و باشگاه استقلال ایام سوگواری محرم را تسلیت می گویم و قرار بود بازی ما امروز برگزار شود و هزینه کرده بودیم و جا رزرو کردیم و متحمل یک سری مشکلات برای ما شد ولی اهمیتی به این مساله نمی دهیم راه آهن تیم خوبی است که کاظمی درست کرد و تارتار آن را تحویل گرفت و امیدوارم فردا بازی خوبی انجام بدهیم و اگر بلیت برگشت گیر ما بیاید به اهواز برگردیم.

وی ادامه داد: برای بازی فردا عادل را داریم و رای هنوز به ما ابلاغ نشده و با توجه به کارنامه خوب کلاه کج باید با دید مثبت نگاه کنند و او بازیکن خوش اخلاق ما در چند فصل لیگ برتر بوده است. تا امروز بازی‌های خوبی انجام دادیم و بازیکنان جوان تیم ما به خودباوری رسیدند و فقط افسوس می‌خورم برای فوتبال خوزستان که در 14 دوره گذشته لیگ برتر کمتر بازیکنان جوان ما دیده نشده است.

وی در مورد اخراج 4 بازیکن گفت: اخراج نکرده ایم و تمام 30 بازیکن، عزیز من و باشگاه هستند و به این 4 بازیکن و همه عوامل باشگاه باید حق داد و به خاطر رکود اقتصادی و مشکلاتی که داشت به بیرون درز پیدا نکرده چون حرفه ای تر از ما بودند . با برطرف شدن رکود اقتصادی مشکلات باشگاه هم برطرف می‌شود.

بختیاری زاده در پایان سوال خبرنگاران گفت: اجازه بدهید یک نکته بیان کنم اینکه دائم تلفنم زنگ می خورد و خبرنگاران می‌خواهند با من مصاحبه کنند اتفاقا یکی از مهم‌ترین مسائلی که آموختم تعامل با ارباب جراید است و نمی‌توانم تلفنم را خاموش کنم اما اینکه به من طعنه می‌زنید که چرا این همه مصاحبه می‌کنید اگر اجازه بدهید تلفنم را از این پس خاموش می کنم. افتخار می‌کنم در روز به جای 15 ساعت 150 ساعت با رسانه ها صحبت کنم چون حق مردم و هواداران است که لحظه به لحظه از باشگاه خبر دار شوند اما هر وقت اجازه بدهید دیگر صحبت نخواهم کرد.

انتهای پیام/ک
کلید واژه ها : استقلال اهواز- بختیاری زاده
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.