زمان انتشار: ۱۵:۰۵ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
برگزاری اولین جلسه مجمع جدید سازمان لیگ فوتبال ایران

برگزاری اولین جلسه مجمع جدید سازمان لیگ فوتبال ایران

اولین جلسه مجمع جدید سازمان لیگ فوتبال ایران با حضور اعضا در سالن کنفرانس روابط عمومی این سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ،در این جلسه علی کفاشیان رئیس فدراسیون ،مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ،دکتر علیرضااسدی دبیرکل فدراسیون،علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ ،محمد رضا ساکت مشاور عالی و مدیر بازاریابی ،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و عضو هیأت رئیسه فدراسیون ، مصطفی شهبازی رئیس کمیته نقل و انتقالات و حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امورفرهنگی  سازمان لیگ، اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ و اعضای جدید مجمع حضور داشتند.
رئیس فدراسیون فوتبال در ابتدای این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فاجعه منا و تبریک به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال بانوان در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد: این موفقیت یکی دیگر از تلاش های صورت گرفته در فدراسیون فوتبال است و این موفقیت را به خانواده فوتبال تبریک می گویم.
علی کفاشیان افزود: بانوان ما در این مسابقات باشایستگی توانستند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند و از همه کسانی که در راه قهرمانی این تیم تلاش کرده اند قدردانی  می کنم.
این مقام مسئول افزود:علی رغم همه تبلیغات منفی که در دنیا نسبت به بانوان ایرانی وجودارد ومعتقد هستند در ایران محدودیت های زیادی برای خانم ها ایجاد شده است این قهرمانی باردیگر لیاقت های بانوان ایرانی را در آسیا و دنیا به اثبات رساند.
وی گفت: باتوجه به این موفقیت سازمان لیگ فوتبال نیز باید با اختصاص بخشی از بودجه باشگاه ها به امر توسعه فوتبال بانوان از آنان حمایت های مادی و معنوی خود را انجام دهد. این کار بسیار ارزشمند است و در بهتر شدن وضعیت فوتبال و فوتسال بانوان بسیار تاثیر گذار است.
مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ  در ادامه جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فاجعه خونبار منا وخیر مقدم به اعضای جدید مجمع و آرزوی موفقیت برای آنان گزارشی از عملکرد سازمان لیگ را ارائه و اظهار امیدواری کرد بتوانیم با همکاری  اعضای مجمع و هیات رئیسه گام های موثری برای بهبود فوتبال کشور برداشته شود
در ادامه این جلسه اعضای مجمع در مورد مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند و در نهایت مقرر شد برای ایجاد تغییرات در اساسنامه سازمان لیگ و ارائه آن برای تصویب به هیأت رئیسه  سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کارگروهی  برای اصلاح آن تشکیل شود.
اعضای این کارگروه متشکل از منصور قنبر زاده مدیر عامل نفت تهران، سعید عباسی مدیر عامل تراکتور سازی تبریز ،کریم بهرامی رئیس هیأت فوتبال قم،دکتر حبیب الله شیرازی رئیس هیأت فوتبال استان تهران از اعضای جدید مجمع سازمان لیگ،امیر عابدینی عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ ، محمدر رضا ساکت  مشاور عالی و مدیر بازار یابی سازمان لیگ، علی کاظمی دبیر کل سازمان لیگ، غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ و عضو هیأت رئیسه فدراسیون  و هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی فدراسیون خواهند بود.
اولین جلسه این کارگروه برای بررسی تغییرات احتمالی در اساسنامه سازمان لیگ فردا برگزار می شود. 
 
کلید واژه ها : برگزاری اولین جلسه -مجمع جدید- سازمان لیگ فوتبال ایران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.