زمان انتشار: ۱۶:۲۲ یک شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۴
بازدید نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس

بازدید نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه پرسپولیس

نشست ممیزی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس برای بررسی موارد مربوط به رعایت معیارهای حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ و بنابر اعلام سرپرست بخش روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس،  نشست فوق با حضور ۲ نماینده از کمیته صدور مجوز حرفه‌ای آسیا متشکل از ماهاجان واسدووان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای AFC  ،اونگ چونگ هنگ بازرس مالی و حسابرس ارشد AFC  و سهیل مهدی رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ در محل باشگاه برگزار شد.
بازرسان AFC پس از بیان خط مشی‌ها و توضیحاتی در این باره، با توجه به گزارش‌هایی که پیش از این ارائه شده است، موارد مورد سوال را مطرح کرده و مسوولان بخش‌های مختلف توضیحات لازم را ارائه دادند.
نمایندگان AFC در مرحله بعدی بازدید از بخش‌های مختلف را در دستور کار خواهند داشت. بخش‌های امور ورزشی، امور مالی و اقتصادی، امور حقوقی، امور اداری و زیر ساخت‌ها، موارد مورد بازدید خواهند بود.
امیر علی حسینی در این ارتباط افزود: در بخش زیر ساخت‌ها امکانات سخت افزاری موجود مثل؛ ساختمان باشگاه و فضاهای ورزشی معرفی شده مورد بررسی قرار می‌گیرد. بازدید از ساختمان باشگاه قطعی است ولی شاید بازرسان به دلیل ضیق وقت فرصت بازدید از درفشی‌فر و ورزشگاه آزادی را که اطلاعات کامل مربوط به آنها قبلا ارائه شده است، را پیدا نکنند.
کلید واژه ها : بازدید- نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا - باشگاه پرسپولیس
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.