زمان انتشار: ۱۸:۰۰ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴
بازدید نمایندگان AFC از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان

بازدید نمایندگان AFC از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان

نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ ،با توجه به استقرار سیستم مجوز حرفه‌ای در فوتبال کشور و در راستای ممیزی سالانه باشگاه‌ها جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا  ۲ نفر از بازرسان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای آسیا متشکل از ماهاجان واسدووان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ایAFC  و اونگ چونگ هنگ بازرس مالی و حسابرس ارشد AFC  به ایران سفر کرده‌اند.
نمایندگان  AFC  در سفرشان به کشورمان تمامی مدارک ارسال شده از سوی باشگاه‌ها به خصوص صورت‌های مالی،بودجه پیشنهادی باشگاه‌ها ،اساسنامه و ماهیت حقوقی باشگاه ها را مورد ارزیابی و ممیزی قرار می‌دهند.  
نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا با جمع آوری شواهد و مدارک مورد نیاز خود با حضور در چند باشگاه لیگ برتر نسبت به راستی آزمایی مدارک ارائه شده و مشاهده سوابق مالی و حقوقی باشگاه‌ها روند ممیزی خود را تکمیل می‌کنند.
در همین راستا این دو ناظر AFC امروز با حضور در دفتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از امکانات،تجهیزات و سیستم های کاری باشگاه بازدید به عمل آوردند و مسائل مالی و استانداردهای باشگاه سپاهان را برای مطابقت با استانداردهای تعریف شده در AFC مورد بررسی قرار دادند.
یکی از  نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه سفر به اصفهان  از باشگاه ذوب آهن دیدار کرد.
در این دیدار«اونگ چونگ هنگ» بازرس مالی و حسابرس ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا  درباشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان با سعید آذری مدیرعامل باشگاه دیدار و گفت وگو کرد.
 دراین جلسه مجید طلایی معاونت امورمالی شرکت سهامی ذوب آهن، حمیدرضا چابک معاون مالی- اداری و محمد مهدی رمضانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن نیز حاضر بودند.
 در این بازدید مدارک و مستندات ساختار حرفه ای باشگاه ذوب آهن به نمایند کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه و توضیحاتی ازطرف مدیرعامل باشگاه ذوب آهن دراین راستا بیان شد.  
 
کلید واژه ها : بازدید- نمایندگان AFC- باشگاه فولاد مبارکه سپاهان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.