زمان انتشار: ۱۷:۰۷ دو شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
رافت: تقابل تیم‌های شهرستانی و تهرانی همیشه جذاب است

رافت: تقابل تیم‌های شهرستانی و تهرانی همیشه جذاب است

مربی تیم فوتبال ملوان گفت:: تقابل تیم‌های شهرستانی و تهرانی همیشه جذاب بوده و می‌دانم که فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، پایان رأفت که به جای حمید استیلی در نشست خبری پیش از دیدار راه‌آهن مقابل ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر شرکت کرده بود، اظهار داشت: پرواز ملوان 11:20 بود که این پرواز کنسل شد و من به جای حمید استیلی در خدمت شما خواهم بود. قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم، باید بگویم که هم راه‌آهن و هم ملوان از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال ما هستند که بازیکنان خوبی تحویل فوتبال ایران داده‌اند.

وی در ادامه افزود: تقابل تیم‌های شهرستانی و تهرانی همیشه جذاب بوده و می‌دانم که فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود. ضمن احترام برای تیم راه‌آهن باید بگویم که ما این تیم را خوب آنالیز کرده‌ایم و با کمک خدا و همت بچه‌ها برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت.

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: از سازمان لیگ گله‌ای دارم که باید آن را اعلام کنم. تیم ما دیر شکل گرفته بود و به لحاظ بدنی دچار مشکل بودیم. به همین خاطر سعی کردیم در تعطیلات لیگ، یک هفته اردو در سرعین برگزار کنیم تا بتوانیم بدن بچه‌ها را آماده کنیم، اما خودتان می‌دانید که با یک هفته تمرین نمی‌توان شرایط مطلوب را به دست آورد. امیدوارم سازمان لیگ بازی‌ها را به گونه‌ای برگزار کند که ملوان ضربه نخورد.

رأفت ادامه داد: ما فردا با راه‌آهن بازی داریم، سپس باید یکشنبه هفته آینده با پرسپولیس بازی کنیم. پس از آن باید روز جمعه با پدیده در انزلی روبه‌رو شویم. امروز هم پرواز ما کنسل شد و مشخص نیست که بچه‌ها بتوانند با پرواز خودشان را به تهران برسانند یا نه. این رفت و آمدها که از نظر امکانات و مالی دچار مشکل است ما را اذیت می‌کند و امیدوارم سازمان لیگ به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که تیم‌های شهرستانی کمتر دچار مشکل شوند.

وی در مورد محروم و مصدومان تیمش برای دیدار فردا عنوان کرد: شرایط تیم خوب است و ما همه بازیکنان را در اختیار داریم. قطعاً فردا برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.

«برای سازمان لیگ احترام قائل هستم، اما امیدوارم برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که به تیم‌ها ضربه نخورد»، وی با این جمله و اشاره به دیدار تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: بازی در ورزشگاه آزادی به بچه‌ها انگیزه می‌دهد. خود ما این شرایط را داشتیم و می‌دانیم که بازیکنان مقابل استقلال و پرسپولیس باانگیزه ظاهر می‌شوند. ما از بُعد انگیزشی بازیکنان مشکلی نداریم و تنها مسئله خستگی بازیکنان به لحاظ رفت و آمد است. با این حال امیدوارم بتوانیم بچه‌ها را به شرایط مطلوب برسانیم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها : ملوان- راه آهن
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.