زمان انتشار: ۱۹:۵۸ دو شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
توضیح مسئول برگزاری لیگ دسته اول در مورد ساعت  برگزاری دیدار  بندرعباس

توضیح مسئول برگزاری لیگ دسته اول در مورد ساعت برگزاری دیدار بندرعباس

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران اعلام کرد: بدلیل مشکل نور ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس دیدار تیم های آلومینیوم هرمزگان وماشین سازی شهرداری تبریز درساعت 17:30 برگزارشد.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، فریبرز محمود زاده  اظهار کرد: سازمان لیگ در برنامه ارسالی به هیات فوتبال اعلام کرده بود اگر  مشکلات نور ورزشگاه  24 ساعت قبل از شروع بازی برطرف شود ساعت برگزاری این بازی تغییر خواهد کرد.
این مقام مسئول افزود: ناظر فدراسیون برای بررسی بیشتر این موضوع  ساعت 20 یکشنبه 25 مرداد به همراه نماینده هیات فوتبال استان و مدیر باشگاه میزبان درورزشگاه خلیج فارس حضور پیدا کردند تا  پروژکتورهای ورزشگاه را آزمایش کنند.
وی افزود:در بررسی ها مشخص شد پروژکتورهای ورزشگاه با مشکل مواجه هستند و به گفته مسئولان میزبان تا 3 هفته آینده  قابل استفاده نخواهند بود .
محمود زاده تاکید کرد: با توجه اینکه میزبان در برگزاری این مسابقه قصور و کوتاهی کرده است ناگزیر به انجام مسابقه در این ساعت شدیم.
وی افزود: با توجه به اینکه سازمان لیگ بازی در شهرهای  آبادان و کرمان را  در نیمه دوم زیر نور برگزار کرده است بدین معناست که ما در برنامه ریزی اشراف کامل داشته ایم و علت بروز این مشکل در بندر عباس قصور هیات فوتبال و باشگاه میزبان بود .
کلید واژه ها : توضیح -مسئول برگزاری-لیگ دسته اول- ساعت برگزاری- دیدار بندرعباس
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.