زمان انتشار: جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
غافلگیری خانگی تراکتورسازی برابر راه‌آهن

غافلگیری خانگی تراکتورسازی برابر راه‌آهن

دیدار تیم‌های تراکتورسازی و راه‌آهن درحالی با تساوی به پایان رسید که میزبان تبریزی تا دقایق پایانی بازی از میهمانش پیش بود و شانس رسیدن به رده دوم را هم داشت اما ۲ امتیاز حساس خانگی را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، در ادامه دیدارهای هفته سوم از رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز جمعه تیم‌های تراکتورسازی و راه‌آهن برابر هم صف آرایی کردند و این بازی درحالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که تا دقیقه ۸۸ تیم مدعی و میزبان تبریزی با یک گل از میهمان تهرانی‌اش پیش بود.

در این بازی که با قضاوت اشکان خورشیدی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، سروش رفیعی در دقیقه ۲۲ برای تراکتورسازی گلزنی کرد اما سروش نصرآزادانی در دقیقه ۸۸ گل تساوی راه‌آهن را به ثمر رساند تا تیم تبریزی را از رسیدن به دومین پیروزی متوالی‌اش در لیگ پانزدهم محروم سازد. یان رمزی، آگوستو سزار و سعید آقایی از تیم تراکتورسازی و حسین کریمی از تیم راه‌آهن بازیکنان اخطاری این بازی بودند.

شاگردان تونی اولیویه‌را با این تساوی ۵ امتیازی شده و موقتا در رده چهارم باقی‌ ماندند اما راه‌آهن تهران با ۲ امتیاز و گل زده بیشتر نسبت به گسترش فولاد تبریز، موقتا به رده سیزدهم صعود کرد تا از قعرنشینی در پایان هفته سوم دور شود.

کلید واژه ها : تراکتورسازی - راه‌آهن - هفته سوم - لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.