زمان انتشار: ۱۳:۵۶ پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴
مربی پدیده: امیدوارم سایپا را شکست بدهیم

مربی پدیده: امیدوارم سایپا را شکست بدهیم

مربی تیم فوتبال پدیده گفت:‌هواداران فردا بازی زیبایی از سایپا و پدیده شاهد خواهند بود و امیدوارم که بتوانیم با 3 امتیاز به مشهد برگردیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،  علی نظرزاده ضمن تبریک روز خبرنگار درباره وضعیت تیم پدیده قبل از بازی مقابل سایپا، گفت: تیم ما دیر بسته شد اما برای مسابقات تیم را آماده کردیم و در دو بازی گذشته هم فوتبال با کیفیتی انجام دادیم. البته با توجه به شناختی که از مجید جلالی به خاطر سال‌ها همکاری دارم می‌دانیم که سایپا تیم باکیفیتی است و فوتبال خوبی ارائه می‌دهد و هواداران فردا فوتبال خوبی ارائه می‌دهند و امیدوارم که بتوانیم با 3 امتیاز به مشهد برگردیم.

وی درباره اینکه آیا مصدوم یا محرومی در تیم پدیده وجود دارد، ادامه داد: خوشبختانه همه بازیکنان آماده هستند و مصدوم یا محروم نداریم.

مربی تیم پدیده در خصوص اینکه چه زمانی بردهای این تیم آغاز می‌شود، اظهار داشت:‌ در بازی مقابل فولاد همه دیدند که تا دقیقه 90 ما برنده بودیم و ما با اشتباه داوری برد را از دست دادیم. با این همه من به این تیم امیدوارم و می‌دانم که بردهای پدیده به زودی آغاز می‌شود.

وی درباره اینکه چرا لیگ امسال کم گل شده، گفت: کیفیت لیگ ما از نظر بازیکن خیلی پایین است و از بازیکنانی استفاده می‌کنیم که پیر شده‌اند. بازیکنان جوان هم هنوز نتوانسته‌اند به شرایط لیگ آشنا شوند و زمان می برد تا آنها کیفیت واقعی‌شان را نشان دهند. قطعا هر چه جلوتر برویم شرایط بهتر هم خواهد شد.

نظرزاده درباره اینکه آیا مشکلات مالی پدیده حل شده است یا نه، گفت:‌خوشبختانه وضعیت الان خوب است و در شروع کار قول‌هایی که به ما دادند انجام شده است.

انتهای پیام/ک
کلید واژه ها : پدیده- مربی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.