زمان انتشار: ۱۵:۳۷ چهار شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴
پیش فروش بلیت مسابقه استقلال تهران - ذوب آهن

پیش فروش بلیت مسابقه استقلال تهران - ذوب آهن

بلیت مسابقه استقلال تهران - ذوب آهن، برای پیش فروش در سامانه الکترونیکی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، علاقمندان برای خرید بلیت بازی های این ورزشگاه می توانند از طریق سامانه www.footballeticket.ir به 2 روش کارت ملی و کارت عضویت الکترونیک اقدام کنند.
 تماشاگران طرفدار تیم ذوب آهن که دارای کارت عضویت نیستند، قادر خواهند بود از طریق کارت ملی و در سامانه بلیت فروشی ، بلیت این مسابقه را پیشاپیش خریداری کرده و در روز مسابقه دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.
تماشاگرانی که می‌خواهند بلیط ‌های دیدار‌های آتی را پیش ‌خرید کنند و کارت عضویت ندارند، می‌توانند از طریق سامانه، کارت ‌بلیت با مشخصات خود را خریداری کرده و سپس بلیت مسابقات را پیش خرید کنند. ارائه کارت ‌بلیط برای این گروه در روز مسابقه  الزامی است.
اولویت پیش خرید بلیت مسابقات با دارندگان کارت ‌بلیط بوده و از نظر هزینه خرید بلیط، به این گروه تا 25 درصد تخفیف داده خواهد شد.
 اشاره به این نکته ضروری است که اگر به هر دلیلی زمان و تاریخ مسابقات تغییر کند، بلیط مسابقه ای که خریداری شده است به قوت خود باقی خواهد ماند و در تاریخ و زمان جدید قابل استفاده خواهد بود.
همچنین علاقمندان می‏ توانند، بلیت خود را از طریق کارت ملی خود نیز خریداری کنند، ولی تخفیفی برای این گروه درنظر گرفته نخواهد شد. ارائه کارت ملی برای این گروه در روز مسابقه  الزامی است.
 
کلید واژه ها : پیش فروش- بلیت مسابقه -استقلال تهران - ذوب آهن
نظرات بینندگان
رضا ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱
ارسال نظر
comment سلام

پشت دروازه رو که گرون کردید، بالا هم که نمی فروشید منی که نمیتونم هزینه زیاد کنم تکلیفم چیه؟
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.