زمان انتشار: ۱۵:۴۲ پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
اطلاعیه پیش فروش بلیت مسابقه استقلال تهران – ملوان بندرانزلی

اطلاعیه پیش فروش بلیت مسابقه استقلال تهران – ملوان بندرانزلی

بلیت مسابقه استقلال تهران - ملوان بندرانزلی، از هفته دوم رقابت های لیگ برتر برای پیش فروش در سامانه بلیت الکترونیکی قرار داده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، علاقمندان برای خرید بلیت بازی های این دیدار می توانند ازطریق سامانه   www.footballeticket.ir به 2 روش از طریق کارت ملی و یا استفاده از کارت عضویت الکترونیک اقدام به خرید کنند
 همچنین اشاره به این نکته ضروری است که تماشاگران طرفدار تیم ملوان بندر انزلی که دارای کارت عضویت نیستند، قادر خواهند بود از طریق کارت ملی و در سامانه  بلیت این مسابقه را پیشاپیش خریداری  و در روز مسابقه در ورزشگاه حضور پیدا کنند.
 لازم به ذکر است علاقمندان که می‌خواهند بلیت های بازی‌های آتی را پیش‌خرید کنند و کارت عضویت ندارند، می‌توانند از طریق سامانه، کارت‌بلیت با مشخصات خود را خریداری کرده و سپس بلیت  مسابقات را پیش خرید کنند. ارائه کارت‌بلیت  برای این گروه در روز مسابقه  الزامی است.
اولویت پیش خرید بلیت  مسابقات با دارندگان کارت‌بلیت  بوده و از نظر هزینه خرید بلیت ، به این گروه تا25 درصد تخفیف داده خواهد شد.
اگر به هر دلیلی زمان و تاریخ مسابقات تغییر کند، بلیت  مسابقه‌ای که خریداری شده است به قوت خود باقی خواهد ماند و در تاریخ و زمان جدید می‌توانند از آن استفاده کنند.
علاقمندان می‏توانند، بلیت  خود را از طریق کارت ملی خود نیز خریداری نمایند، ولی تخفیفی برای این گروه درنظر گرفته نخواهد شد. ارائه کارت ملی برای این گروه در روز مسابقه  الزامی است.
کلید واژه ها : اطلاعیه - پیش فروش - بلیت مسابقه - استقلال تهران – ملوان بندرانزلی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.