زمان انتشار: جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴
شروع پرگل تاسیسات در فوتسال جام باشگاه‌های آسیا
جام باشگاه‌های فوتسال آسیا

شروع پرگل تاسیسات در فوتسال جام باشگاه‌های آسیا

تاسیسات دریایی نماینده ایران در مسابقه‌های جام باشگاه‌های آسیا به میزبانی اصفهان با نتیجه 8 بر یک نماینده امارات را شکست داد.

به گزارش سازمان لیگ به نقل از  ایسنا، تیم فوتسال تاسیسات دریایی که نماینده کشورمان در مسابقه‌های جام باشگاه‌های فوتسال آسیا محسوب می‌شود، در آخرین بازی اولین روز مسابقات، به مصاف الخلیج امارات متحده عربی رفت که این تیم را با نتیجه پرگل 8 بر یک مغلوب کرد. در این دیدار ابوالقاسم عروجی، مجید رئیسی، وحید شمسایی ( دو بار) ، محمد کشاورز، قدرت بهادری، سعید عباسی و اصغر حسن‌زاده برای نماینده ایران گلزنی کردند.

برای نماینده امارات هم یوسف محمد گلزنی کرد.

تیم "شنژن" در نخستین دیدار جام باشگاه های آسیا از گروه چهارم با نتیجه 5 بر یک مغلوب تیم "تای سون نام" ویتنام شد. تیم ویتنامی با این پیروزی پرگل در صدر جدول گروه سه B جای گرفت.

دومین دیدار امروز از گروه C برگزار شد که تیم چونبوری یکی از تیم های مدعی این دوره از مسابقات توانست در اولین دیدار خود با نتیجه 3 بر 2 از سد نفت الواسط عراق عبور کند. چونبوری هم با این پیروزی به صدر جدول گروهش راه یافت.

در سومین دیدار از نخستین روز از مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا تیم ناگویا اوشن ژاپن به مصاف لوکوموتیو ازبکستان رفت که در پایان این دیدار با نتیجه 5 بر 2 به سود تیم ناگویا اوشن ژاپن خاتمه یافت. ناگویا مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌هاست و با این پیروزی به صدر جدول گروه 4 رسید.


کلید واژه ها : تاسیسات دریایی- فوتسال - جام باشگاه‌های آسیا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.