زمان انتشار: ۱۳:۱۰ چهار شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴
آخرین فرصت ثبت نام کادر فنی و بازیکنان باشگاه نفت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

آخرین فرصت ثبت نام کادر فنی و بازیکنان باشگاه نفت در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران درنامه ای از باشگاه نفت تهران در خواست کرد، نسبت به ثبت نام بازیکنان و کادر فنی این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران ،درنامه مهدی تاج آمده است: به پیوست نامه مورخ 19 ژوئن 2015 کنفدراسیون فوتبال آسیا در ارتباط با ثبت نام بازیکنان و کادر فنی آن باشگاه در مرحله4/1 نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ارسال می شود.
در همین رابطه با توجه به اینکه آخرین مهلت ارسال مدارک برای ثبت نام بازیکنان و کادر فنی 3 مرداد 94 است، لذا مقتضی است تا آن باشگاه محترم اقدامات لازم را برای ارسال مدراک مورد نیاز به همراه فرم های پیوست که  می بایستی قبلا به امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال رسیده باشد  حداکثر  تا تاریخ 29 تیر 94 انجام نمایید.
بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم ارسال مدارک قبل از موعد مقرر که منجر به حذف این تیم از مرحله 4/1 نهایی مسابقات می باشد به عهده آن باشگاه خواهد بود  
 
کلید واژه ها : آخرین فرصت - ثبت نام - کادر فنی و بازیکنان - باشگاه نفت - مرحله یک چهارم نهایی - لیگ قهرمانان آسیا
نظرات بینندگان
میلاد - ۱۳۹۴/۰۴/۱۳
ارسال نظر
comment آقا لطفا مدارک و لیست تیم رو خواهشا سر موقع بفرستید باز مثه اون سال استقلال نشه که لیست بازیکنانشو نفرستاد و بازی نکرده حذف شد . از اون اتفاق همه باید درس گرفته باشن . من پرسپولیسم ولی اصلا دوس ندارم تیم جوان و دوس داشتنی نفت با علیرضا منصوریان که واقعا دوسش دارم اینجوری حذف بشه . لیستو به موقع بفرستید و برید تو زمین مردونه بجنگید و اونوقت اگه حذف شدید غمی نیست و سرتون بالاست که زحمتتون رو کشیدید . نفت الان آبروی فوتبال ایرانه . آبروی فوتبال ایران رو نبرید .
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.