اخبار مرتبط

زمان انتشار: یک شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴
پیروزی پرگل امید ایران مقابل منتخب آنکارا

پیروزی پرگل امید ایران مقابل منتخب آنکارا

بازی تدارکاتی تیم امید مقابل حریف ترکیه ای با نتیجه چهار بر یک به سود تیم کشورمان خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی  سازمان لیگ ، دیدار تیم های ملی فوتبال امید ایران مقابل منتخب آنکارا از ساعت ۱۶ به وقت محلی و با قضاوت داوران رسمی ترکیه ای اغاز شد که در پایان این تیم ایران بود که با برتری بازی را به پایان رساند.

تیم ایران با ترکیب اولیه محسن زاده، سلیمی، علیاری، حیدریه، وکیا، شکاری، نقی زاده، رضاوند، برزای، علوی و کرملاچعب به زمین رفت.

اولین تعویض بازی در تیم ایران انجام شد و از دقیقه ۳۲ احسان پهلوان و بهمن سالاری جانشین کرملا چعب و علوی شدند.

بازی در نیمه اول متعادل برگزار شد و دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای را روی دروازه ها خلق کردند که سرانجامی نداشت و گلی رد و بدل نشد. محمد خاکپور سرمربی تیم امید مدام نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد و خواستار اجرای برنامه تاکتیکی مرور شده در تمرینات بود.

در نیمه دوم تیم ایران با ترکیب داوودی، قربانی، مرادمند، عبدالله زاده، محبی، رحمانی، کمندانی، درویشی، پهلوان، سالاری و جهان تیغ به میدان رفت که ارسلان مطهری و حسین فاضلی نیز به عنوان بازیکن تعویضی جانشین سالاری و پهلوان شدند.

گل های تیم ایران را در این دیدار، درویشی(۴۹)،مطهری(۶۸)،قربانی(۸۲) و کمندانی(۸۴) به ثمر رساندند. تک گل تیم منتخب آنکارا نیز دقیقه ۵۸ به ثمر رسید.

گودرز داوودی که در نیمه دوم درون دروازه تیم ایران قرار گرفته بود یک ضربه پنالتی را مهار کرد.

در پایان این دیدار سفیر ایران در زمین حضور پیدا کرد و بابت کسب این پیروزی به بازیکنان و اعضای کادر فنی تبریک گفت. بیگلری سفیر ایران در ترکیه با حضور در ورزشگاه، بازی تدارکاتی تیم امید را از نزدیک تماشا کرد. با توافق دو تیم تعداد تعویض ها آزاد اعلام شده بود.

کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.