زمان انتشار: چهار شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار با ازبکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، اعضای تیم ملی فوتبال ایران که برای انجام دیدار دوستانه برابر ازبکستان به تاشکند سفر کرده اند، امروز آخرین تمرین خود را پیش از این دیدار برگزار کردند.
 
این تمرین از ساعت 18:15 در زمین اصلی ورزشگاه جار آغاز شد. این استادیوم جایی است که تیم ایران سه سال پیش در آن موفق شد ازبکستان را با یک گل از پیش رو بردارد.

در ابتدای تمرین ملی پوشان با دویدن بدنهای خود را آماده کردند. بعد از این بخش بازیکنان دو به دو با پا و با سر پاسکاری کردند. بعد از این بخش 20 بازیکن در شش دروازه کوچک در یک نیمه زمین بازی تحت فشار انجام دادند؛ بازی ای که بازیکنان به دلیل فضای کوچک مجبور بودند در حداقل زمان به یار هم تیمی پاس بدهند. کارلوس کی روش هم هر جا که نیاز می دید، با قطع بازی نکات لازم را به مردانش یادآوری می کرد.

در ادامه بازیکنان در گوشه ای از زمین از موانع عبور کردند.

تمام این اوقات چهار دروازه بان تیم ملی زیر نظر دن گاسپار تمرینات اختصاصی را انجام می دادند.

بعد از پایان این بخش سرمربی تیم ملی همه بازیکنان را در وسط زمین جمع کرد و با دو قسمت کردن آنها در یک نیمه زمین، بازی درون تیمی برگزار کرد؛ دیداری که در فضای کاملا جدی و رسمی برگزار شد.

با پایان این بخش، تعدادی از بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه در حضور دیوار دفاع مصنوعی ضربات ایستگاهی زدند و دسته دیگر بدون دیوار دفاعی شوت به دروازه را امتحان کردند.

بعد از این بخش بازیکنان با سرد کردن بدنهای خود به تمرین پایان دادند.

تعدادی از خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران ازبکستانی هم تمرین امروز ایران را پوشش دادند که بعد از 15 دقیقه بنابر قانون ورزشگاه را ترک کردند.

پیش از تمرین ایران، تیم ملی ازبکستان هم در ورزشگاه جار تمرین کردند.

تیمهای ایران و ازبکستان فردا از ساعت 17:30 به وقت تهران در دیداری دوستانه در ورزشگاه بنیادکار به مصاف هم می روند.

/

کلید واژه ها : آخرین تمرین - تیم ملی فوتبال ایران - دیدار تدارکاتی - ازبکستان
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.