زمان انتشار: ۱۰:۴۰ یک شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
تاج: مشکلات مالیاتی مختص سرخابی هاست

تاج: مشکلات مالیاتی مختص سرخابی هاست

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران باتاکید براینکه مشکلات مالیاتی مختص سرخابی های پایتخت است،گفت: استقلال 7 و نیم میلیارد تومان و پرسپولیس 6 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ،مهدی تاج که عصرامروز(یکشنبه) برای تماشای تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه دستگردی حاضر شده بود، افزود: امروز در اداره مالیات حضور یافتم و یک پرونده از دیگر باشگاهها مشاهده نکردم و همه پرونده های مفتوح متعلق به استقلال وپرسپولیس بود.


وی افزود:امیدوارم نصراله سجادی که مسوولیت آینده این دوباشگاه را در اختیار دارد در این مورد تصمیم خوبی اتخاذ کند.

تاج درخصوص اینکه شنیده می شود سازمان لیگ بدهی مالیاتی سیدجلال حسینی را پرداخت کرد، توضیح داد: امروز با یکی از ارگان ها جلسه ای داشتیم و قرار شد مشکل سیدجلال حسینی برطرف شود. ضمن اینکه مشکل خسرو حیدری برطرف شد تا همراه تیم ملی باشد.

وی افزود: درقرارداد حسینی با باشگاه پرسپولیس آمده است که سرخپوشان باید مالیات این بازیکن را پرداخت کنند که به نظر نمی رسد باشگاه توان این کار را داشته باشد.

رییس سازمان لیگ گفت: طبق قانون باشگاه ها نمی توانند مالیات بازیکنان و مربیان را پرداخت کنند و از فصل آینده خود افراد باید مالیاتشان را بدهند.

وی درمورد مشکل خروجی سروش رفیعی گفت: هرچند پیگیری های زیادی انجام شد اما فکر نمی کنم وی فعلا بتواند تیم ملی را در خارج از ایران همراهی کند.

کلید واژه ها : تاج - مشکلات مالیاتی - رئیس سازمان لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.