زمان انتشار: ۱۳:۱۹ یک شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴
پیام سازمان لیگ فوتبال ایران به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

پیام سازمان لیگ فوتبال ایران به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

سازمان لیگ فوتبال ایران در پیامی فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان را به امت شهید پرور ایران اسلامی و جامعه ورزش تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران متن این پیام به شرح زیر است:
سوم خرداد طلیعه روزی است که دشمنان باور کرده اند که نمی توانند در برابر عظمت قدرت، ایمان و عشق دلاورمردان و شیرزنان سرزمین ایران مقاومت کنند.
سوم خرداد روز ایثار و شهادت است. روز ایستادگی و آزادگی است. روزی است که خدا با دست توانای خود پشتیبان رزمندگان کشور اسلامی ایران شد تا پشت همه اهریمنان را به خاک بمالند.
خرمشهر که تا قبل از سوم خرداد با چهره خونین در مقابل نیروهای متجاوزی صدامیان ایستادگی می کرد، در روز سوم خرداد به شهر ایثار و ایستادگی لقب گرفت.
امروز بعد از گذشت 34سال از پیروزی شکوهمند سپاه اسلام بر لشکریان ظلم و تابش نور آزادسازی خرمشهر بر پهنه تاریخ، نظام پرصلابت جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی میلیونی مردم خداجو و شهید پرور ایران اسلامی، همچنان بالنده و سربلند به پیش می رود و یاد آنانی را که در راه آزادسازی خرمشهر جان شیرین خود را در راه دین و میهن فدا کرده اند گرامی می دارد. باشد که ما پیروان راه شیرمردان بلندهمتی همچون سردار رشید اسلام شهید محمدرضا جهان آرا درعرصه های نبرد باشیم و همچنان پاسدار خرمشهر وسرزمین اسلامی ایران در تمام تاریخ باقی بمانیم.  

کلید واژه ها : پیام سازمان لیگ - فوتبال ایران - به مناسبت سالروز - آزاد سازی خرمشهر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.