زمان انتشار: ۲۳:۰۷ چهار شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
سرمربی الاهلی: نتیجه می توانست برای تیم ما بدتر باشد

سرمربی الاهلی: نتیجه می توانست برای تیم ما بدتر باشد

سرمربی تیم فوتبال الاهلی عربستان، گفت: اگر واکنش های دروازه بانمان نبود، حتما با نتیجه سنگین تری شکست می خوردیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، کریستین گروس پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل نفت تهران در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: نتیجه یک بر صفر خوب نیست و من از نتیجه و عملکرد تیم خود راضی نیستم.


وی افزود: امروز به حریف اجازه دادیم تا اعتماد به نفس خود را پیدا کرده و به گل دست یابد و در ادامه توپ را بیشتر در اختیار داشته باشد.

این مربی تصریح کرد: باید تمرکز بیشتری به خرج می دادیم، چراکه نفتی ها در ضدحملات بسیار خطرناک بودند و باید بگویم اگر واکنش های دروازه بان ما نبود، شاید با شکست بدتری روبرو می شدیم.

وی افزود: برای دیدار برگشت باید نمایش قدرتمندی داشته باشیم تا به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنیم. دیدار برگشت آخرین بازی رسمی ما در فصل جاری خواهد بود و مطمئن باشید بیشترین تلاش را انجام خواهیم داد تا پیروز میدان باشیم.

سرمربی سوییسی الاهلی عنوان کرد: به تماشاگران زیادی در عربستان نیاز داریم تا با حمایت آنان بر نفت غلبه کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر درگیری تیم های ایرانی و عربستانی عنوان کرد: فقط در خصوص ورزش و فوتبال صحبت می کنم و به مسائل سیاسی کار ندارم.

سرمربی الاهلی در مورد دویدن بازیکنان تیمش در پایان بازی که آیا تنبیه بود یا ریکاوری؟ پاسخ نداد و نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد: در نشست هماهنگی نیز سرپرست الاهلی درخواست کرد تا در پایان بازی، چند دقیقه این تیم اجازه استفاده از چمن را برای ریکاوری داشته باشد.

کلید واژه ها : کریستین گروس- نفت تهران - الاهلی عربستان - لیگ قهرمانان آسیا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.