زمان انتشار: ۲۲:۳۴ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
راه آهن با برتری مقابل گسترش در لیگ برتر باقی ماند

راه آهن با برتری مقابل گسترش در لیگ برتر باقی ماند

تیم فوتبال راه آهن تهران با برتری یک بر صفر مقابل گسترش فولاد تبریز از سقوط به لیگ دسته یک رهایی یافت و سال آینده نیز در لیگ برتر شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دیدار تیم های راه آهن و گسترش فولاد تبریز البرز از ساعت 19 و 30 دقیقه روز جمعه در هفته پایانی چهاردهمین دوره لیگ برتر در ورزشگاه شهر قدس و با قضاوت حسین زرگر برگزار شد.


فرهاد کاظمی در این دیدار، ایگور ننزیچ، محسن ایران نژاد، بهادر عبدی، سیدامین منوچهری، نوید خوش هوا، میلاد محمدی، رامین رضاییان، سیامک کوهنورد، عباس محمدرضایی و فرشاد فرجی را به میدان فرستاد.

درطرف مقابل نیز فراز کمالوند، داود نوشی صوفیانی، امید نظامی پور، پیمنتا ، مرتضی اسدی، جابر انصاری، مگنو باتیستا، یوسف سیدی، سیدمحسن حسینی، دیه گو اولیویرا، علیرضا لطیفی و محمد ابراهیمی در ترکیب ثابت قرار داد.

نیمه نخست این دیداربا تساوی بدون گل پایان یافت. تنها موقعیت حساس این بازی در نیمه نخست در دقیقه 33وباضربه ایستگاهی رامین رضائیان رخ داد که دروازه بان گسترش ضربه رضائیان را طی دو مرحله در اختیار گرفت. البته بازیکنان راه آهن در این صحنه معتقد به خطای پنالتی بودند و به داوری اعتراض کردند.

نیمه دوم این دیدارتا دقیقه 70 بدون اینکه توپی از خط دروازه های دو تیم رد وبدل شود ادامه داشت تااینکه رامین رضائیان بازیکن جوان راه آهنی ها که در هفته های گذشته به خوبی درخشیده و ناجی راه آهن شده، گل پیروزی بخش زرد پوشان را در دقیقه 72 به ثمر رساند.

با این نتیجه راه آهن 31 امتیازی شد و در رتبه دوازدهم جدول قرار گرفت و گسترش فولاد تبریز نیز با 31 امتیاز به سبب تفاضل گل در رتبه یازدهم ایستاد.

کلید واژه ها : راه آهن تهران - مقابل گسترش فولاد تبریز- لیگ دسته یک - لیگ برتر
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.