زمان انتشار: ۱۳:۳۱ پنج شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
مربی گسترش فولاد:با تمام توان مقابل راه آهن بازی می کنیم

مربی گسترش فولاد:با تمام توان مقابل راه آهن بازی می کنیم

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فردا با همه نیروهایمان وارد زمین می‌شویم تا با پیروزی در بازی جایگاه‌مان در جدول را بهبود ببخشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، بهمن خداکرم مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل راه‌آهن گفت: فردا با راه‌آهنی بازی می کنیم که دو پیروزی به دست آورده و امیدوار است که در لیگ برتر باقی بماند و ما بازی سختی با این تیم داریم چرا که نسبت به بازی رفت از این تیم شناخت داریم.

وی ادامه داد: تنها تغییری که در راه‌آهن ایجاد شده تفکر جدیدی است که در این تیم حاکم شده و باید بگویم فرهاد کاظمی راه آهن را متحول کرده و فردا می‌خواهیم با یک بازی پرفشار و جوانمردانه نتیجه را به نفع خودمان تغییر دهیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد در مورد اینکه آیا فردا این تیم با همه توان بازی خواهد کرد یا نه، اظهار داشت:‌ با همه نیروهایمان وارد زمین می‌شویم تا با پیروزی در این بازی جایگاه‌مان در جدول را بهبود ببخشیم.
 از آنجایی که پرواز تیم فوتبال گسترش فولاد از تبریز به تهران در ساعت 14 انجام می‌شود به همین دلیل فراز کمالوند سرمربی این تیم در نشست خبری غایب بود.

انتهای پیام/ک
کلید واژه ها : راه اهن- مربی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.