زمان انتشار: ۱۶:۴۵ چهار شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
بهمنی، برنامه های  اختتامیه لیگ برتر و دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال  را تشریح کرد

بهمنی، برنامه های اختتامیه لیگ برتر و دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال را تشریح کرد

مدیرروابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران علام کرد:برنامه های ویژه ای برای هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران که به مناسبت عید مبعث و بزرگداشت شهدا ی ورزشکار نامگذاری شده تدارک دیده است که باشکوه و نظم خاصی در روز جمعه برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، حجت الله بهمنی افزود: این برنامه ها  به دو بخش تقسیم شده است که مربوط به مراسم اختتامیه در شهر های تبریز و اصفهان  در صورت قهرمانی هر یک از مدعیان برگزار می شود.
این مقام مسئول افزود: برای مراسم اختتامیه 2 جام نفیس نقره به همراه مدال های تیم قهرمان و 2 استیج  برای اهدای جام  قهرمانی تهیه شده است که به اصفهان و تبریز ارسال می شود همچنین 2 گروه نیز برای اجرای برنامه های این مراسم  از جمله مراسم نور افشانی اعزام خواهند شد.
 وی افزود:در تهران نیز پیش از دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس برنامه های متعددی پیش بینی شده است که شامل مراسم بزرگداشت شهدای ورزش کشور با حضور مسئولان ورزش ، جشن عید مبعث پیامبر گرامی اسلام،اهدای 2 خودرو از سوی شرکت مدیران خودرو به بازیکنان موثر استقلال و پرسپولیس در فصل جاری لیگ برتر   و تجلیل از محسن کامرانی فر کمک داور پیشکسوت فوتبال وقاسم مولایی شهردار منطقه22 تهران خواهد بود.
بهمنی گفت:اجرای  ورزش باستانی از سوی گروه منتخب فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ،اجرای حرکات روپایی از سوی ابوالفضل سید نصیری، اجرای موسیقی پاپ توسط افشین سپهر، برگزاری مسابقه فوتبال نمایشی بین تیم کوتاه قامتان و تپل اسپرت،اجرای برنامه های مذهبی ازجمله تواشیح و مولودی خوانی و تجلیل از خانواد های شهدای ورزشکار سایر برنامه های روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ است.
مدیرروابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران  بیان کرد:پیشاپیش از مسئولان حراست وزارت ورزش ،نیروی انتظامی ،یگان ویژه ،مسئولان ورزشگاه ها، رسانه های دیداری و نوشتاری، صدا و سیما وهیات های برگزار کننده مسابقات لیگ برتر که سازمان لیگ را در برگزاری مسابقات این هفته یاری کرده اند قدردانی می نمائیم.

کلید واژه ها : مدیرروابط عمومی- امور فرهنگی -سازمان لیگ فوتبال ایران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.