زمان انتشار: ۲۳:۴۱ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
فولاد خوزستان ازسد لوکوموتیو ازبکستان گذشت

فولاد خوزستان ازسد لوکوموتیو ازبکستان گذشت

دیدار تشریفاتی تیم های حذف شده فولاد خوزستان و لوکوموتیو ازبکستان با گل دقایق پایانی بهمن جهان تیغ که دردقیقه 89 به ثمر رسید به سود نماینده کشورمان تمام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، دراین دیدار که سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد بازیکنان این دو تیم که پیش از این از گردونه این رقابت ها حذف شده بودند بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند و درحالی که این دیدار می رفت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد جهان تیغ دروازه حریف را گشود و بازی با همین نتیجه به پایان رسید ولی این برد هیچ کمکی به فولاد نکرد تا این دو تیم وداع تلخی با لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.


شاگردان اسکوچیچ که برای کسب سهیمه فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا جدال سختی با تیم های استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان درلیگ برتر کشورمان دارند در این دیدار با تمام قوا بازی نکردند و این بی انگیزگی باعث شد نمایش خوبی نداشته باشند و درپایان نیز به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا با 6 امتیاز پایان دادند.

دردیگر دیدار همزمان این گروه دو تیم از پیش صعود کرده الهلال عربستان و السد قطر برابر یکدیگر قرار گرفتند که در پایان نماینده عربستان با نتیجه 2 بر یک از سد نماینده قطر گذشت و صعود خود به عنوان تیم نخست از گروه C را قطعی کرد.

عنوان دومی این گروه نیز به نماینده قطر رسید.

بدین ترتیب تیم الهلال عربستان با کسب 13 امتیاز به عنوان تیم نخست ازاین گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و تیم السد قطر با 10امتیاز دوم شد و به این مرحله راه پیدا کرد.

جدول رده بندی گروه C:

1-الهلال عربستان/6 بازی/ 13امتیاز

2-السد قطر/6 بازی /10 امتیاز

3-فولاد خوزستان/6 بازی/6 امتیاز

4-لوکوموتیو تاشکند- ازبکستان/6 بازی/4 امتیاز


کلید واژه ها : فولاد خوزستان - لوکوموتیو ازبکستان - لیگ قهرمانان آسیا
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.