زمان انتشار: ۱۹:۴۲ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
اطلاعیه کمیته صیانت سازمان لیگ فوتبال ایران

اطلاعیه کمیته صیانت سازمان لیگ فوتبال ایران

کمیته نظارت ، بازرسی و صیانت سازمان لیگ فوتبال ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: در هفته های اخیر شدیدترین کنترل ها در مسابقات لیگ برتر اعمال شده است.کارگروه متشکل از مسئولین ذیربط، تمامی مناسبات مسابقات را رصد و کنترل می کنند و تمام پیش بینی های لازم برای جلوگیری از هر گونه تخلفات احتمالی به عمل آمده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ در ادامه این اطلاعیه آمده است : مدیران،بازیکنان و مربیان در این هفته ها بیشترین همکاری را در برگزاری مسابقات جوانمردانه داشته اند و کمیته داوران نیز در این رابطه همکاری های خوبی ارائه کرده است.
همچنین دو هفته پایانی رقابتهای لیگ برتر با توجه به حساسیت آن با بالاترین استانداردهای لازم کنترل می شود و کارگروهی به طور ویژه بازیها را رصد می کند و بر همه مناسبات نظارت خواهد داشت.
در همین رابطه دفتر مرکزی حراست وزارت ورزش و جوانان با همکاری مبادی ذیربط و از طریق حراست فدراسیون فوتبال به طور قانونی و محرمانه با اشخاصی که در این زمین اطلاعات خاصی را دارند همکاری به عمل می آورد.
ضمنا متذکر می شود اشخاص حقیقی و حقوقی از هر گونه اظهار نظر رسانه ای و شائبه برانگیز اجتناب کنند و هر گونه اطلاعات در این زمینه را به کمیته صیانت ارائه دهند. متخلفان در این امر مهم مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.
در پایان حجت الاسلام علیرضا علیپور، رئیس کمیته نظارت، بازرسی و صیانت سازمان لیگ فوتبال ایران با توجه به بیانیه صادر شده توسط باشگاه ملوان و با تشکر از باشگاه ملوان در رابطه با همکاری های قبلی از این باشگاه درخواست کرد تا این تیم نیز در دو هفته پایانی در ارائه بازی جوانمردانه از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

کلید واژه ها : اطلاعیه -کمیته صیانت -سازمان لیگ فوتبال ایران
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.