زمان انتشار: ۱۴:۰۹ چهار شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران: هجمه بی جا به فوتبال جایز نیست

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران: هجمه بی جا به فوتبال جایز نیست

نایب رئیس فدراسیون ورئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در مراسم قرعه کشی جام حذفی کشور گفت:با تشکر از همه عزیزان به ویژه مسئولان باشگاه های نفت تهران و ذوب آهن اصفهان که در این جلسه حضور دارند،نفت تهران یکی از بهترین باشگاه های کشور محسوب می شود و منصوریان سرمربی این تیم نیز یکی از مربیان بسیار خوب و باشهامت لیگ بواسطه جوانگرایی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،مهدی تاج افزود:ذوب آهن نیز به مدیریت آذری که از مدیران کار بلد است ازجمله تیم های خوب لیگ امسال به شمار می رود.
این مقام مسئول بیان کرد:در بازی فینال جام حذفی امسال بواسطه حضور این 2 تیم سازنده و خوب بدون شک بازی پر کیفیتی را شاهد خواهیم بود.خیلی خوشحال هستم این اتفاق رخ داده و هرکدام از این 2 تیم قهرمان شوند یکی از نمایندگان خوب ما در لیگ قهرمانان آسیا خواهند بود.
وی افزود:باتوجه به الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا نتایج تیم های ما در بازی های آینده مهم است و باید تیم های فولاد خوزستان و تراکتور سازی تبریز هم  نتایج خوبی را بدست اورند البته سهمیه سال آینده ما هم ما نند امسال است و تغییری نمی کند.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران تاکید کرد:البته شرایط ما در برابر تیم های سایر کشور ها بسیار نابرابر است از این جهت که بطور مثال بودجه یکی از این تیم های آسیایی مانند لخویا  ازبودجه کل 4 نماینده ما در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر است.
نایب رئیس فدراسیون افزود:کسانی که دم از قهرمانی در آسیا می زنند باید امکانات باشگاه های ما را با تیم های رقیب مقایسه کنند.
تاج گفت:اکنون برخی از باشگاه های ما حتی برای خرید بلیت هواپیما و سایر هزینه ها در لیگ قهرمانان آسیا با مشکل روبرو هستند به این دلیل که ما از مهمترین بخش درآمدی خودمان که حق پخش تلویزیونی است محروم هستیم.
وی افزود: در حال حاضر بطور میانگین باشگاه ها تنها 31 در صد از پول بازیکنان و 41 در صد از پول کادر فنی خود را پرداخت کرده اند این در حالی است که همه صحبت از قرارداد های میلیاردی بازیکنان می کنند.
 رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران بیان کرد: در این شرایط بازیکنان باشهامت و جان و دل بازی می کنند.هجمه بی جا به فوتبال جایز نیست،هم از بازیکنان و هم از مربیان که در این شرایط تیم ها را اداره کرده اند قدردانی می کنم.در حال حاضر برخی از رشته ها دریافتی شان از فوتبال هم بیشتر است.
وی گفت:در بخش هایی احساس می کنیم زورمان نمی رسد همه تلاش خود را بخرج می دهیم اما در آمد حاصل نمی شود.
تاج افزود:سازمان لیگ وظایف خود را به خوبی انجام  داده وبازی ها را در زمان مقرر و سر ساعت برگزار کرده ایم .جوانگرایی روند خوبی داشته و گل زده نسبت به سال گذشته بهتر شده است.
نایب رئیس فدراسیون بیان کرد:آمار حضور بازیکنان جوان را درلیگ دقیقا استخراج کرده ایم و در پایان لیگ اعلام خواهیم کرد .این روند استفاده از بازیکنان جوان برای لیگ مثبت است.
وی گفت:اکنون مشکل ما 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس است در حال حاضر در بازی های لیگ دسته اول ورزشگاه ها پر می شود و 20 هزار تماشاگر به ورزشگاه می روند.
تاج افزود:اما اکنون برای تیم های استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر تنها 5 هزار نفر به ورزشگاه می آیند ،البته ما نمی توانیم این مشکل را برطرف کنیم باید بررسی شود مشکل این دوباشگاه چیست البته شما بهتر می دانید مشکل این 2 باشگاه چیست.
رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران بیان کرد:امیدواریم با واگذاری این 2 باشگاه به بخش خصوصی مشکل این تیم ها حل شود تا شرایطی فراهم شود تا با ایجاد قوام و جمع گرایی در مدیریت آن میلیون ها هوادرا این 2 باشگاه راضی شوند.
تاج تاکید کرد:مولفه های لازم برای لیگ خوب باید فراهم شود و بدون این مولفه ها نمی توان به موفقیت رسید.
وی گفت:از اهالی فوتبال ناراحت هستم زیرا به شدت به هم هجمه می کنند و این موضوع باعث می شود دیگرانی که خارج از این مجموعه هستند نیزاجازه می دهند که درباره فوتبال مثبت فکر نکنند.
تاج گفت امیدوارم با رفع مشکلات هم تیم ملی خوبی داشته باشیم و در لیگ قهرمانان آسیا نیز هفته آینده تیم های پرسپولیس و نفت صعودشان به دور بعدی قطعی شود.

کلید واژه ها : رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران- هجمه بی جا - قرعه کشی-جام حذفی
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.