زمان انتشار: ۱۹:۰۵ دو شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
مس کرمان به پلی‌آف لیگ برتر صعود کرد

مس کرمان به پلی‌آف لیگ برتر صعود کرد

مس کرمان با تساوی برابر آلومینیوم به مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتبال راه یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، هفته بیست و دوم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال (جام آزادگان) امروز با برگزاری بازی‌های گروه «الف» آغاز شد که در حساس‌ترین بازی مس کرمان در کرمان پذیرای آلومینیوم هرمزگان بود.

این دیدار که برای شاگردان میثاقیان از اهمیت بالایی برخوردار بود و در صورت کسب سه امتیاز صعود آنها را به پلی‌آف قطعی می‌کرد در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت. مس با این تساوی 36 امتیازی شد و به عنوان تیم دوم پس از فولاد اهواز که مستقیما به لیگ برتر صعود کرده بود، به پلی‌آف راه یافت.

در یکی دیگر از بازی‌های حساس نساجی مازندران 33 امتیازی که در رده سوم جای گرفته در اصفهان به مصاف گیتی‌پسند رفت و با تساوی دو بر دو متوقف شد تا در رده سوم جای گیرد و نتواند به پلی‌آف برسد.

همچنین استقلال اهواز که با 26 امتیاز در رده نهم جدول قرار داشت در مقابل فجر سپاسی شیراز، میهمان خود با یک گل پیروز شد و از خطر سقوط به دسته پایین‌تر نجات پیدا کرد.

در دیگر بازی این گروه نیز فولاد نوین اهواز که هفته گذشته صعود خود را به لیگ برتر مسجل کرده است میهمان نفت و گاز گچساران بود و با نتیجه سه بر صفر مغلوب حریف قعر جدولی خود شد.

در دیگر بازی‌های این گروه نیز نتایج زیر رقم خورد:

نیروی زمینی 2–0 شهرداری اردبیل

تربیت نوین یزد 0–0 ایران‌جوان بوشهر

کلید واژه ها : مس کرمان - پلی‌آف- لیگ برتر - لیگ دسته یک
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.