زمان انتشار: ۱۹:۱۱ شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
بهروان: منافع همه تیمهای کشورمان برایمان بسیار حائز اهمیت است

بهروان: منافع همه تیمهای کشورمان برایمان بسیار حائز اهمیت است

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در پاسخ به اظهارات منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان بندر انزلی گفت: آنچه مسلم است نفت یکی از تیمهای موفق ما است و بین 4 تیم در لیگ قهرمانان آسیا شرایط خوبی دارد و هم اکنون صدرنشین گروه خود است و ما از این موضوع خوشحالیم و به آن افتخار می کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، بهروان افزود:  ما برای سرمربی تیم و مجموعه تیم نفت تهران احترام قائلیم و دوستشان داریم، منافع همه تیمهای کشورمان برایمان بسیار حائز اهمیت است ولی این موضوع صحت ندارد که حریفان تیم نفت 8 یا 9 روز یک بار بازی می کنند.
وی افزود: در مورد فشردگی رقابتها به ایشان حق می دهم ولی به عنوان مثال تیم العین امارات رقیب تیم نفت در تاریخ 5 اسفند در لیگ قهرمانان به میدان رفته ، در تاریخ 9 اسفند، العین در لیگ امارات بازی کرده و در تاریخ 12 اسفند به ایران سفرکرده و با تیم نفت بازی کرده است که فاصله بین دو بازی فقط  دو روز است و این تیم در تاریخ 16 اسفند در لیگ امارات هم بازی کرد.
این مقام مسئول ادامه داد: قضاوت باید منصفانه باشد. همه تیم هایی که هم در لیگ آسیا و هم در لیگ داخلی به میدان می روند نسبت به تیمهای دیگر بازیهای فشرده تری دارند و این طبیعی است.
وی افزود: سازمان لیگ در ابتدای فصل، برنامه رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا را هم در نظر گرفت و مزایا و تسهیلاتی را برای تیمهایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند قائل شد و حتی 20 در صد بودجه بیشتری به آنها تخصیص داده است تا بتوانند بازیکنان بیشتری جذب کنند.
بهروان در پایان گفت: با توجه به ارائه تسهیلات به تیم نفت و زحمات خود تیم نفت این تیم تا کنون موفق بوده و در جایگاه خوبی قرار دارد و اینطور هم نبوده که حریفان این تیم 9 روز یک بار بازی کرده باشند و حتی شرایط سخت تری نسبت به این تیم داشته اند.     

کلید واژه ها : بهروان-منصوریان-نفت-لیگ قهرمانان-سازمان لیگ
نظرات بینندگان
ارسال نظر:

کاربر گرامی پیام شما در سیستم ثبت شد و بعد از تایید مدیر، درسایت قرار خواهد گرفت.